MUI201~1.JPG
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG

Velký úspěch našich mladých fotbalistů

V letošním školním roce jsme se opět zúčastnili největšího fotbalového turnaje pro žáky ZŠ – 13. ročník Mc Donald´s  Cupu.

Po dohodě s trenérem Petrem Posoldou, reprezentovali vybraní žáci naši školu v obou kategoriích. Kategorie A  žáci 1. – 3. tříd, kategorie B žáci 4. – 5. tříd.

Okrskové kolo proběhlo 22. 4. 2010 v Morkovicích.

Kovář Vojtěch

V kategorii B se fotbalisti po čtyřech odehraných zápasech umístili na 3. místě.

V kategorii A  po dvou sehraných zápasech uhráli 1. místo a postoupili do okresního kola.

Okresní kolo proběhlo 5. 5. 2010 v Bystřici pod Hostýnem, kde naši sportovci

ve své kategorii zvítězili, získali pohár, zlaté medaile a postoupili do krajského

finále.

Krajské finále se konalo 11. 5. 2010 na fotbalovém stadionu prvoligového Slovácka v Uherském Hradišti, kde naši mladší žáci získali po čtyřech odehraných zápasech úžasné 3. místo. Pohár a bronzové medaile si zaslouženě odvezli Bábíček Jakub, Barták Daniel, Vrtal Adam, Tomáštík Filip, Budík Miroslav, Tiefenbacher Robin, Tiefenbacher František, Hajkr Jan, Klem Jakub, Vaněk Ondřej, Mikulášek Lukáš, Kovář Vojtěch.

Konečné výsledky/kategorie A/: 1. místo ZŠ Sportovní Uh. Hradiště

2. místo ZŠ Komenského Zlín

3. místo ZŠ Koryčany

Mnohokrát děkujeme a blahopřejeme mladým fotbalistům za vzornou reprezentaci naší školy.

Zároveň mé poděkování patří skvělému trenérovi Petru Posoldovi, ing. Davidu

Smetkovi a Michalu Huškovi, kteří nám vypomohli s dopravou.

V Koryčanech, 25.5.2010                      Mgr. Ivana Dvouletá, organizátorka akcí

O  fotbalové rozloučení s rokem 2008  se  30.12.2008  postarala dvacítka sportuchtivých  nadšenců  z řad současných, ale hlavně bývalých hráčů našeho oddílu. Oproti minulému roku byl  sice počet účastníků  o něco nižší, na  jejich odhodlání  a nasazení   to ale nemělo vliv. A  to ani na hřišti, ani při následném posezení v Pivnici u Thonetů. S výsledkem byli po utkání více spokojeni "svobodní", kteří "ženáče" porazili těsně 3:2, když otočili nepříznivé poločasové skóre 0:2.