logo1.JPG
MUI201~1.JPG
08092012107.jpg
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
021.jpg
7142-3Koryna_Tatran_nahled.jpg

Bývalí hráči

 
AKTUÁLNÍ INFORMACE NAJDETE  NA STRÁNKÁCH
http://drahoslav-rotter.webnode.cz/
bývalí hráči FC KORYNA - Zbrojovka 78   2 : 4 - obrázek

bývalí hráči FC KORYNA - Zbrojovka 78 2 : 4 - obrázek

Po týdnech dešťů se konečně počasí umoudřilo a dovolilo odehrát  exhibiční utkání bývalých hráčů  TJ Tatran+ FC KORYNA  proti legendám brněnské Zbrojovky převážně  ze slavné éry  druhé poloviny 70. let.  Všem přítomným  hosté dokázali, že i dnes si s míčem dokonale  rozumí ..
19052010043.jpg
První jarní ostrý zápas odehráli v sobotu i bývalí hráči Koryčan v Žeravicích. Šťastnější byli v tomto utkání domácí, kteří zvítězili poměrem 7:4, všechny naše branky vstřelil D.Kvita.
   V dalším utkání bývalých hráčů odehraném v sobotu 19.9. 2009 na hřišti v Bučovicích podlehly Koryčany domácím  poměrem 4:2.
  V odvetném pouťovém utkání chtěli domácí vrátit  soupeři nedávnou prohru ze Střílek. Přestože herně bylo utkání vyrovnané,  větší štěstí měli  hosté, kteří se nakonec radovali z tříbrankové výhry. K té  jim dopomohly dvě nešťastné teče našich obránců a jedna nepovedená "malá domů".
 K tradičnímu pouťovému utkání  bývalých hráčů si  Střílky letos pozvali naše mužstvo. Na rozpáleném  tvrdém pažitu  domácí nakonec  zaslouženě těsně zvítězili 3:2. 
   V sobotu 23.5. se v dalším přátelském utkání střetli  naši bývalí hráči se Sobůlkami. Přes znatelnou převahu v šíři kádru se domácím  nepodařilo naladit na vítěznou notu z minulého utkání a  podlehli  technicky  i rychlostně  lépe disponovanému soupeři 1 : 5, když čestnou branku vsítil z pokutového kopu J.Janecký.

Sestava : Huška, Ondrušík, Filípek, J.Rotter, Samsonek, Hunča, Nasswetter, Boucník, Janecký, Virgl, Kvita, Ott, Šuléř, Tesař, Pavlík, Z.Věžník, Rája

V pátek odpoledne se na našem hřišti střetla mužstva bývalých hráčů Koryčan a Bedihoště. V utkání bohatém na branky  zvítězili po zásluze domácí borci, kteří zejména v prvním poločasu přestříleli hosty  v poměru 5:1. Druhá půle  již byla vyrovnanější, hosté pomalu náskok snižovali, dvěmi zásahy do černého v závěru utkání ale koryčaňáci své vedení pojistitli a upravili tak konečné skóre na  7:4. Termín odvetného utkání v Bedihošti  je předběžně stanoven na 20.6.

Sestava : Vrba, Ondrušík,Tesař, Filípek, Váňa, Ott, Samsonek, Kvita, Z.Vrtal, J.Rotter, Nasswetter, Pavlík, Huška, L.Vrtal, Boucník,

V sobotu 26.7. sehráli naši bývalí hráči v Kostelci u Holešova utkání s mužstvem  bývalých hráčů z Pavlovic u Přerova. Po herně i brankově  vyrovnaném  utkání se soupeři  rozešli   za stavu  1 : 1. Branku jsme inkasovali z pokutového kopu, na plichtu srovnal střelou zpoza šestnáctky D.Boucník.

Sestava : Huška, Ondrušík, Filípek, Váňa , Mlejnek, B.Vrtal, Šuléř, Žižlavský, Virgl, Boucník, D.Rotter, Nasswetter, Z.Věžník, Samsonek, L.Vrtal

V sobotu 7.6. jedeme znovu do Zářičí - hrajeme předzápas před místními muži, kteří budou slavit postup do okresního přeboru. Začátek utkání je nezvykle už ve 12,00 hod.
1
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

 


 


 


 


 

Vyhovuje Vám změna termínu utkání mužů z neděle na sobotu

ANO (6 | 43%)
NE (8 | 57%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one