logo1.JPG
MUI201~1.JPG
08092012107.jpg
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
021.jpg
7142-3Koryna_Tatran_nahled.jpg
Koryčany - Nivnice  1 : 1 ( 0 : 0 )   PK  5:3
Branka - Mušálek

z KM deníku :

Očekávání kvalitního fotbalového duelu se potvrdilo. Na obou nováčcích soutěže byla vidět snaha o zisk prvních bodů do tabulky. Diváci sledovali rychlý a pohledný zápas. První poločas vyzněl lépe pro domácí. V tom druhém měli navrch hráči Nivnice. Úvodní tlak Koryčan přinesl několik šancí, kterým však scházela přesnost a důraz. Střely Kovala ze 4. a 10. minuty bravurně kryl Mendl. Hlavičkovým zakončením Hubra z 19. a 22. minuty chyběla přesnost a bomba z dálky J. Věžníka těsně minula levou tyč brány hostí. Těsně nad břevno pálil ve 44. minutě Mušálek. Přes veškerou snahu domácích skončil první poločas bez gólu.Vše podstané přinesl druhý poločas. Hosté vycítili příležitost, zpřesnili hru a napadali rozehrávky domácích. Stále častěji se objevovali před domácím gólmanem Vrbou. Dočkali se v 70. minutě. Po nepovedené hlavičce domácí obrany míč propadl na hranici šestnáctky a nepokrytý Velecký měl dost času z voleje překonat brankáře Koryčan Vrbu. Domácí museli zabrat, ale koordinovaná hra nivnické obrany moc šancí na úspěch nedávala.Čas se neúprosně blížil k závěru utkání. Poslední akcí domácích v utkání byl minutu před koncem zahrávaný rohový kop. Tesař poslal od rohového praporku ostrý centr na přední tyč a Mušálek hlavou nezaváhal. Bylo vyrovnáno. Rozhodnutí zápasu a vyšší bodový zisk pro domácí určily až penalty, když ve čtvrté sérii vyrazil pokutový kop Vrba a následně Posolda nezaváhal.
Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/i-a-trida-vlachovice-zatim-stoprocentni-slusovice-opet-ztratily-bod-20160816.html

Dorostenci si po prohře z 1.kola spravili chuť a  8 brankami smetli vrstevníky z Nivnice.

Koryčany - Nivnice  8 : 1 (5:0)
branky- Bábíček 3, Handl 2, Gejdoš, Bardon, Přibyl
Bojkovice - Koryčany  2 :  1  ( 0 : 0 )
branka - Huška

Za pouhých 30 Kč jsme v Bojkovicích mohli shlédnout  velmi pozoruhodný tragikomický příběh o fotbalové 1. A třídě. V hlavní roli rozhodčího - kouzelníka se představil pan Jiří Němec ( který by v některých situacích zastínil i známého iluzionistu Davida Copperfielda )  pod skvělým režijním vedením domácích funkcionářů .  Ostatní aktéři utkání v bezejmenných rolích  hráčů už byli na hřišti téměř zbyteční. Hlavní arbitr z uctivé vzdálenosti pozoroval jejich snahu o hru známou jako kopaná a svými výroky je vždy a v pravý čas usměrnil  do souladu s režijním záměrem. Představení gradovalo již po necelých sedmdesáti minutách, kdy písknutím do kouzelné píšťalky ve středovém kruhu dokázal změnit sražení brankáře Vrby, jemuž domácí hráč šlápl na záda a posléze ho zavalil, na pokutový kop. Bojkovice poté dosáhli i druhé - vítězné branky a tu už dokázal hrdina utkání bez kousku cti  a respektu k pravidlům kopané  domácím favoritům ubránit.
Naši dorostenci podcenili v pátečním utkání v Kněžpoli začátek a již po osmi minutách prohrávali o dvě branky. Když před koncem poločasu inkasovali potřetí, bylo o osudu utkání rozhodnuto a nic na tom nezměnil ani zlepšený výkon ve druhé půli.

Kněžpole - Koryčany  3 : 0 
V NEDĚLI 31.7.2016  SEHRÁLI  NAŠI MUŽI NA DOMÁCÍM HŘIŠTI  UTKÁNÍ 2. KOLA  " O POHÁR HEJTMANA ZLÍNSKÉHO KRAJE " 
PROTI MORKOVICÍM, V NĚMŽ PO BRANKÁCH GEJDOŠE, HANÁKA A POSOLDY ZVÍTĚZILI 3 :1 A ZAJISTILI SI POSTUP DO 3. KOLA.
 
DALŠÍM SOUPEŘEM BUDE  BYSTŘICE P.H., KTERÁ   PO  POKUTOVÝCH KOPECH  VYŘADILA ŽALKOVICE
V pátek  29.7. odehráli muži na domácím hřišti přípravné utkání  proti  Kyjovu, ve kterém sice třikrát prohrávali, vždy ale dokázali záhy srovnat stav a nakonec  díky proměněnému pokutovému kopu za ruku obránce hostů v závěru utkání těsně vyhráli.

FC Koryčany - 1. FC Kyjov 1919  4 : 3
 
V sobotu 23.7. si naši muži zajistili po vítězství  4 : 0  ve Zborovicích  postup do 2. kola  turnaje O pohár hejtmana zl.kraje.
V něm na svém hřišti přivítáme v neděli 31.7. mužstvo Morkovic. Utkání se hraje od 17,30 hod. a bude poslední prověrkou
před startem nové soutěžní sezony.
 
Zborovice - Koryčany   0 : 4   ( 0 : 1 ) 
branky - Gejdoš 2, Lysko, S. Koval 


 
V přátelském utkání hraném 17.7. na domácí půdě porazili naši muži  soupeře z Dubňan vysoko 5 : 1.
Střelci branek :  Gejdoš 2,  Hubr, Posolda, Lysko.

 
ROZLOSOVÁNO.
Ve čtvrtek 30.6. proběhlo losování nového soutěžního ročníku 2016/17. Rozpis zápasů se připravuje a vzhledem k termínu podávání hlášenek do 20.7. bude ještě pravděpodobně doznávat určitých změn. Jisté je pouze rozlosování Poháru  hejtmana zl.kraje, do kterého se naše mužstvo letos poprvé také přihlásilo. První utkání hrajeme 24.7. ve Zborovicích, v případě vítězství pokračujeme 31.7. doma proti Morkovicím. Mistráky začínají 6.- 7.8. - dorost  zahajuje v  Kněžpoli  a muži v Bojkovicích.
WP_20160630_002 1.jpg
WP_20160630_003.jpg
HISTORICI,  PŘEPIŠTE DĚJINY :
KORYČANŠTÍ MUŽI BUDOU HRÁT 1. A TŘÍDU 
A DOROST OVLÁDL KRAJSKOU SOUTĚŽ VE SKUPINĚ B.
SE SOUTĚŽNÍM ROČNÍKEM 2015-16 SE VŠECHNA NAŠE MUŽSTVA ROZLOUČILA VÍTĚZSTVÍM.
 
V PÁTEK 17.6. DOROSTENCI V UHERSKÉM BRODĚ PORAZILI DOMÁCÍ B-tým 6 : 3
A ZAJISTILI SI KONEČNOU PRVNÍ PŘÍČKU.


V SOBOTU 18.6. DOPOLEDNE ROZSTŘÍLELI ŽÁCI
NA DOMÁCÍM PAŽITU KVASICE - STARŠÍ 13 : 1 A MLADŠÍ 7 : 2.
 
ODPOLEDNE PAK MUŽI POTVRDILI SVOU LETOŠNÍ  DOMINANCI V MORKOVICÍCH
VÍTĚZSTVÍM NAD MÍSTNÍ REZERVOU 4 : 1.
tabulka M 19.6.JPG
tabulka D 19.6.JPG
tabulka SŽ 19.6.JPG
tabulka MŽ 19.6.JPG
MUŽI.jpg
DOROST.jpg
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

 


 


 


 


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one