logo1.JPG
MUI201~1.JPG
08092012107.jpg
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
021.jpg
7142-3Koryna_Tatran_nahled.jpg
Ořechov - Koryčany 0 : 4  ( 0 : 2 )
branky : J.Věžník, S.Koval, Gejdoš, Tesař

Od úvodního hvizdu bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti.  Domácí se podle očekávání zmohli povětšinou  na úporné bránění, v čemž jim napomáhala chvílemi jednak branková konstrukce ( 2 břevna + tyčka ) a jednak také několikeré selhání našich hráčů ve vyložených příležitostech. Kouzlo domácí svatyně zlomil výstavní trefou  J.Věžník a od té chvíle už byla neznámou jen konečná výše skóre. Druhý zářez přidal z dorážky S.Koval chvíli před poločasovým hvizdem. O poslední dvě branky se  ve druhém poločasu postarali mladíci Gejdoš a Tesař.
Dorost :
Boršice - Koryčany  2 : 8

branky: Gejdoš 4, Hanák 3, M.Hubr

Žáci : 
Zlechov - Koryčany
starší   2 : 6

branky: Kaňa 6

mladší  4 : 4  ( PK-Zlechov )
branky: J.Novotný 2,  Hajkr 2
Koryčany - 1.FC Slovácko C    5  :  0   ( 3 : 0 ) 
branky :  Huška 2, M.Hubr, Gejdoš, Posolda

z Krom. deníku :

V souboji prvního s druhým týmem tabulky domácí hned v 1. minutě naznačili, kdo bude tahat za delší konec. Na přesný centr do šestnáctky si vyskočil Hubr, jeho hlavičku ale zneškodnil gólman Pěgřím. Hosté zpozorněli, seskupili řady a hlavně obranný blok dlouho odolával útokům domácích. V polovině první půle se ale ve slovácké hrázi objevila první trhlinka. Huška nic nevymýšlel a bombou k pravé tyči otevřel účet zápasu. O deset minut později to vyzkoušel znovu, Pěgřím tvrdou střelu vyrazil jen na kopačky Hubra, který z malého vápna nezaváhal – 2:0. Veškeré naděje hostů na případný zvrat definitivně vzaly za své pět minut před přestávkou. Gejdoš se protáhl středem obrany Slovácka a výstavní šibenicí uzavřel skóre prvního poločasu na 3:0. Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Domácí byli při chuti a přidali další dvě branky, takže souboj o první příčku skončil nečekaným debaklem hostí.
Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-v-bitve-lidru-korycany-znicily-cecko-slovacka-20160516.html

Dorost :
Koryčany - Strání  2 : 0
branky:  Gejdoš, P. Hubr

Žáci :
Koryčany - Napajedla
starší   2 : 6

branky : Kaňa 2

mladší  7 : 2
branky : Elzner 3, L. Novotný 2, Hajkr, Plichta
Buchlovice - Koryčany   0 : 1   ( 0 : 1 )
branka - Lysko

z KM deníku :

Domácí fotbalisté sehráli s novým lídrem tabulky vyrovnaný zápas. Byl to boj od začátku do konce s minimem šancí na obou stranách. Jediný gól vstřelil po velké chybě domácí defenzívy kanonýr Koryčan Zdeněk Lysko, který dorážel míč do odkryté brány. Domácí pak byli aktivnější a těsně před přestávkou je dělily centimetry od vyrovnání, když Belant orazítkoval břevno Vrbovy brány. Po změně stran se hrálo převážně ve středu hřiště, až v závěrečné desetiminutovce si Buchlovice díky sérii rohů a dlouhých autů vytvořily tlak. Už v nastaveném čase Mikula prodloužil Křivův aut k Hurábovi, ten ale z dobré pozice nevyrovnal a všechny body si tak odvezli hosté.
Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/fotbaliste-nedakonic-vyloupili-lidra-lukov-poslal-ke-dnu-rosteni-20160509.html 
Dorost

Morkovice - Koryčany   2 : 4
branky : Hanák 2, M. Hubr, Gejdoš

Dorostenci sice nepodali v Morkovicích optimální výkon, povinné body ale uhráli a udrželi si tak vedoucí postavení v tabulce.


Žáci :

1. FC Slovácko C ( dívky ) - Koryčany 
starší    3 : 4   ( Bardon 2, Kaňa 2 )

mladší  7 : 1   ( Kovář )
Koryčany - Prakšice  3 : 1   ( 1 : 1 )
branky - Lysko, Huška, S.Koval

z Krom.deníku :

Na domácích bylo vidět, že chtějí vstřelit rychlý gól, jenže Gejdoš hlavou mířil těsně vedle levé tyče a Lyska vychytal šestnáctiletý gólman Kočica. Domácí kanonýr si ale spravil náladu ve 22. minutě, kdy se protáhl středem prakšické obrany a tebtokrát už se nemýlil – 1:0. Pak ovšem Koryčany polevily a hosté je okamžitě potrestali, když z ojedinělé šance vyrovnal Mikel. Domácí si ovšem hned v nástupu do druhé půle díky Huškovi, který nadvakrát překonal Kočicu, vzali těsný náskok zpět a zaslouženou výhru ještě podtrhl třetí brankou Koval.

Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-buchlovicky-mikula-vystrelil-druhy-hattrick-za-sebou-20160503-18od.html
Dorost :

dohrávka pátek 29.4.
Kvasice - Koryčany  0 : 1
branka Gejdoš

neděle 1.5.
Koryčany - Dolní Němčí  5 :1 
Hanák 2, M.Hubr, Kaňa, Přibyl

Žáci :

sobota 30.4. 
Koryčany - Osvětimany 

starší   2 : 3
branky- Bardon, J.Novotný

mladší  5 : 1
branky- J.Novotný 5
Zborovice - Koryčany  0 : 5   ( 0 : 1 )
branky : Lysko 2, Posolda, Gejdoš, S. Koval

Deník KM  píše :

Hosté byli od začátku zápasu lepším mužstvem, domácí se ale statečně bránili a bezbrankový stav drželi až do 40. minuty. Pak se ale trefil Lysko a odšpuntoval kanonádu hostí. Ihned po obrátce přidal druhý gól Gejdoš a definitivně zlomil odpor Zborovic. Koryčany s chutí kombinovaly a odevzdaným domácím nasypaly ještě další tři branky.
Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-posledni-slavicin-udolal-lidra-skupiny-b-jalubi-pak-slovacko-c-20160425-qnok.html 
Dorost - z důvodu odstoupení Zdounek ze soutěže - volno

Žáci :    Hluk - Koryčany

starší    2 : 7  (  Kaňa 6, 1x vlastní )

mladší  1 :  7 (J. Novotný 4, Jak.Hajkr 3 )
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

 


 


 


 


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one