STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
Ořechov - Koryčany 0 : 4  ( 0 : 2 )
branky : J.Věžník, S.Koval, Gejdoš, Tesař

Od úvodního hvizdu bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti.  Domácí se podle očekávání zmohli povětšinou  na úporné bránění, v čemž jim napomáhala chvílemi jednak branková konstrukce ( 2 břevna + tyčka ) a jednak také několikeré selhání našich hráčů ve vyložených příležitostech. Kouzlo domácí svatyně zlomil výstavní trefou  J.Věžník a od té chvíle už byla neznámou jen konečná výše skóre. Druhý zářez přidal z dorážky S.Koval chvíli před poločasovým hvizdem. O poslední dvě branky se  ve druhém poločasu postarali mladíci Gejdoš a Tesař.

branky: J.Novotný 2,  Hajkr 2
Koryčany - 1.FC Slovácko C    5  :  0   ( 3 : 0 )
branky :  Huška 2, M.Hubr, Gejdoš, Posolda

z Krom. deníku :

V souboji prvního s druhým týmem tabulky domácí hned v 1. minutě naznačili, kdo bude tahat za delší konec. Na přesný centr do šestnáctky si vyskočil Hubr, jeho hlavičku ale zneškodnil gólman Pěgřím. Hosté zpozorněli, seskupili řady a hlavně obranný blok dlouho odolával útokům domácích. V polovině první půle se ale ve slovácké hrázi objevila první trhlinka. Huška nic nevymýšlel a bombou k pravé tyči otevřel účet zápasu. O deset minut později to vyzkoušel znovu, Pěgřím tvrdou střelu vyrazil jen na kopačky Hubra, který z malého vápna nezaváhal – 2:0. Veškeré naděje hostů na případný zvrat definitivně vzaly za své pět minut před přestávkou. Gejdoš se protáhl středem obrany Slovácka a výstavní šibenicí uzavřel skóre prvního poločasu na 3:0. Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Domácí byli při chuti a přidali další dvě branky, takže souboj o první příčku skončil nečekaným debaklem hostí.

branky : Elzner 3, L. Novotný 2, Hajkr, Plichta
Buchlovice - Koryčany   0 : 1   ( 0 : 1 )
branka - Lysko

z KM deníku :

Domácí fotbalisté sehráli s novým lídrem tabulky vyrovnaný zápas. Byl to boj od začátku do konce s minimem šancí na obou stranách. Jediný gól vstřelil po velké chybě domácí defenzívy kanonýr Koryčan Zdeněk Lysko, který dorážel míč do odkryté brány. Domácí pak byli aktivnější a těsně před přestávkou je dělily centimetry od vyrovnání, když Belant orazítkoval břevno Vrbovy brány. Po změně stran se hrálo převážně ve středu hřiště, až v závěrečné desetiminutovce si Buchlovice díky sérii rohů a dlouhých autů vytvořily tlak. Už v nastaveném čase Mikula prodloužil Křivův aut k Hurábovi, ten ale z dobré pozice nevyrovnal a všechny body si tak odvezli hosté.

Dorost

Morkovice - Koryčany   2 : 4
branky : Hanák 2, M. Hubr, Gejdoš

Dorostenci sice nepodali v Morkovicích optimální výkon, povinné body ale uhráli a udrželi si tak vedoucí postavení v tabulce.

z Krom.deníku :

Na domácích bylo vidět, že chtějí vstřelit rychlý gól, jenže Gejdoš hlavou mířil těsně vedle levé tyče a Lyska vychytal šestnáctiletý gólman Kočica. Domácí kanonýr si ale spravil náladu ve 22. minutě, kdy se protáhl středem prakšické obrany a tebtokrát už se nemýlil – 1:0. Pak ovšem Koryčany polevily a hosté je okamžitě potrestali, když z ojedinělé šance vyrovnal Mikel. Domácí si ovšem hned v nástupu do druhé půle díky Huškovi, který nadvakrát překonal Kočicu, vzali těsný náskok zpět a zaslouženou výhru ještě podtrhl třetí brankou Koval.

Deník KM  píše :

Hosté byli od začátku zápasu lepším mužstvem, domácí se ale statečně bránili a bezbrankový stav drželi až do 40. minuty. Pak se ale trefil Lysko a odšpuntoval kanonádu hostí. Ihned po obrátce přidal druhý gól Gejdoš a definitivně zlomil odpor Zborovic. Koryčany s chutí kombinovaly a odevzdaným domácím nasypaly ještě další tři branky.