logo1.JPG
MUI201~1.JPG
08092012107.jpg
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
021.jpg
7142-3Koryna_Tatran_nahled.jpg
Koryčany - Staré Město  4 : 2
branky- Gejdoš, Hubr, Vrtal, Kaňa
V sobotním dvojutkání se Zlechovem předvedli naši žáci zatím nejlepší výkony v sezóně. Starší po herně i výsledkově vyrovnané první půli  sice nakonec nevydrželi držet s fyzicky zdatnějším soupeřem krok a podlehli 3 : 9, mladší naopak  poprvé bodovali a po jednoznačném průběhu utkání přehráli Zlechov poměrem 9 : 0.

Koryčany - FA Zlechov 
starší   3  : 9

branky - Michalík 3

mladší  9 : 0
branky- Nedoma 4, Novotný 2, Plichta, Pluhař Vysoký
 
Malenovice - Koryčany  1 : 2  ( 1 : 0 )
branky : Gejdoš 2
Prakšice - Koryčany  1 : 5 
branky: Gejdoš 2, P.Hubr, Vrtal, Kaňa
Strání - Koryčany
starší žáci  7 : 1

branka: Drda

mladší žáci  16 : 0

 
Koryčany - Žalkovice  4 : 1  ( 2 : 1 )
branky : Gejdoš 3, S.Koval

Studenou sprchu v podobě čtyřbrankového přídělu si z koryčanské pouti odvezli hráči Žalkovic. V pohledném utkání, ve kterém se bylo stále na co dívat  a nudných okamžiků bylo poskrovnu, si střelecké kopačky nejlépe zavázal dorostenec Gejdoš, který třemi brankami zmařil naděje hostů na dobrý výsledek a případný bodový zisk.
Dorost :
Koryčany - Nedakonice  1 : 1    0 : 3  PK
branka : P.Hubr

Žáci :
Koryčany - Bojkovice
starší  0 : 15
mladší 2 : 7

branky: Šimša, Hroza
 
Dolní Němčí - Koryčany  1 : 3  ( 0 : 2 )
branky: Gejdoš, Hanák, Tesař )

Přestože úvod utkání patřil techničtějšímu domácímu mužstvu, které mělo několik slibných příležitostí a dokonce nastřelilo z přímého kopu i tyč Vrbovy branky, byli to nakonec naši hráči, kteří se ve 24.minutě po vydařené  střele Gejdošově z rohu šestnáctky radovali z vedení. Naděje na bodový zisk ještě v závěru 1.půle posílil Hanák, když  rozvlnil síť domácích podruhé. Do třetice rozveselil početné řady fanoušků Koryčan Tesař, který  v 59. min.po fatální chybě obránce Dol.Němčí zužitkoval samostatný únik z poloviny hřiště. Frustrace domácího mužstva bohužel  místy přerůstala v zákeřnost a několik situací vyloženě  volalo po použití karetní výbavy  hlavního sudího Bartoně. Příznivci soupeře se sice v 75.minutě dočkali korekce stavu na 1 : 3 , ale v nervózní a vypjaté koncovce  se již skórovat nepodařilo  žádnému z aktérů, a to i  přesto, že Koryčany měly k dispozici  pokutový kop za sestřelení Lyska domácím brankářem.

P.S. Chování hráče domácího mužstva č.3  Jakuba Šmehlíka bylo ostudné a tento člověk nepatří na hřiště, ale do léčebny
Dolní Němčí - Koryčany  1  : 0   ( 1 : 0 )

Jediná branka utkání padla ve 43. min. první půle a bohužel do naší svatyně a přes veškerou snahu se  našim dorostencům na  tomto faktu nepodařilo nic změnit.

 
Staré Město - Koryčany  
starší žáci       8  :  0
mladší žáci    13 :  0


Z  obou našich žákovských mužstev odešli  největší opory z předchozích ročníků a asi chvíli potrvá, než se podaří je plnohodnotně nahradit. Podobné situace se sestavou ale každoročně řeší i ostatní kluby a tak není třeba po první prohře házet flintu do žita.  
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

 


 


 


 


 

Vyhovuje Vám změna termínu utkání mužů z neděle na sobotu

ANO (6 | 55%)
NE (5 | 45%)
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one