logo1.JPG
MUI201~1.JPG
08092012107.jpg
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
021.jpg
7142-3Koryna_Tatran_nahled.jpg
WP_20160604_003.jpg
PO SUVERÉNÍM VÍTĚZSTVÍ VE STARÉM MĚSTĚ SI NAŠI MUŽI S PŘEDSTIHEM ZAJISTILI PRVNÍ PŘÍČKU V 1.B TŘÍDĚ SK.C  A DOSÁHLI TAK NA HISTORICKÝ POSTUP DO 1. A TŘÍDY.  GRATULUJEME A PŘEJEME HODNĚ ŠTĚSTÍ "VEJŠ".

St. Město si svou šanci na dobrý výsledek zmařilo už v úvodu první půle, když nejprve po zbytečném  faulu v pokutovém území inkasovalo z  Posoldovy penalty a o minutu později se výstaní trefou prezentoval Gejdoš. Nic nebyly domácím platné pěkné kombinace ve středu hřiště, naši hráči trestali nekompromisně téměř každou jejich chybičku a navíc měli za sebou skvělého Vrbu, který je několikrát podržel. 

Staré Město  - Koryčany  0 : 6  ( 0 : 4 )
branky :Lysko 2, Posolda,Gejdoš, Mušálek, Tesař
V jednoznačném utkání porazili naši dorostenci Staré Město na jeho hřišti rozdílem třídy a stále tak mají naději na celkové vítězství v KSD-skB. Mnoho napoví v předposledním kole 12.6.  domácí utkání s průběžně třetí Chropyní.

Staré Město - Koryčany  1 : 6  
branky : Hanák 3, Vrtal, M.Hubr, P.Hubr  
Bez svých opor Kani a Vrtala ( kteří nastoupili za dorost ve St.Městě)  naši starší žáci statečně drželi téměř až do konce první půle nerozhodný výsledek, podruhé pak inkasovali v polovině druhé části. Naopak mladší žáci nezaváhali a po dobrém výkonu přesvědčivě zvítězili .

Morkovice  - Koryčany  
starší 2 : 0


mladší  3 : 6 
branky - J.Novotný 2, Hajkr, Plichta, Svoboda, Elzner
Koryčany - Nivnice  3 : 2  ( 0 : 0 )
branky : M.Hubr, Posolda, Huška

První poločas byl ve znamení našeho marného dobývání nivnické branky, kterou pečlivě bránila většina hráčů hostujícího celku.  Když už se přece jen podařilo proniknout na dostřel  k "zařízení", měli naši útočníci vychýlenou mušku. Také soupeř několikrát zahrozil, zejména  z brejkových a standartních situací. Vše podstatné se tak odehrálo ve druhém poločasu. V 62. minutě se našim zadákům nepodařilo na několikrát odkopnout míč po dlouhém autu hostů a odražený míč z malého vápna nechytatelně uklidil za Vrbovy záda Velecký. Již za čtyři minuty však  bylo  srovnáno, když na Lyskův  přetažený centr naskočil M.Hubr a hlavou skóroval. Domácí rychlé vyrovnání očividně povzbudilo a znatelně mdlejší nivnické obraně začali řádně zatápět. Výsledkem byla vedoucí branka Posoldy v 71. minutě a  Huškova gólová pojistka v  83. minutě. Těsně před koncem utkání už si asi naši  obránci vzali oddechový čas a umožnili hostům korigovat z rychlého výpadu na konečných 3 : 2.
Velká škoda, že soupeři svou porážku  nedokázali přijat jinak, než  velkou snůškou pomluv a urážek v rádoby hodnotícím článku o průběhu utkání. Bohužel pisatel asi neví  nic o tom, že svítí-li na časomíře číslo 89, běží již devadesátá minuta  a že když  v pátek a v sobotu  prší a na hřišti se hrají čtyři zápasy, tak to nějaké stopy na povrchu většinou zanechá. Chtít po takovém mysliteli také něco z pravidel kopané ( např. pravidlo o ofsajdu ) by bylo asi příliš. Proto se spíš přikloním k názoru několika nivnických fanoušků, kteří již během první půle avizovali, že  jejich mužstvo s bídnou tréninkovou morálkou nemůže nasazené tempo utkání vydržet a bude jen otázkou času, než jim dojde dech.
Všichni soupeři našich mládežníků odjeli v posledním květnovém víkendu s pořádnou brankovou nadílkou, k dosaženým výsledkům všem hráčům gratulujeme.

Dorost

Koryčany - Nedachlebice   7 : 2
branky: Hanák 4, Gejdoš 2, M.Hubr

Žáci
Koryčany - Dolní Němčí

starší   11 :  2
branky: Kaňa 7, Vrtal 3, Jak.Hajkr

mladší   14 : 1
branky: J.Novotný 5, Plichta 4, Jak.Hajkr 2, L.Novotný, Elzner,Galek
Ořechov - Koryčany 0 : 4  ( 0 : 2 )
branky : J.Věžník, S.Koval, Gejdoš, Tesař

Od úvodního hvizdu bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti.  Domácí se podle očekávání zmohli povětšinou  na úporné bránění, v čemž jim napomáhala chvílemi jednak branková konstrukce ( 2 břevna + tyčka ) a jednak také několikeré selhání našich hráčů ve vyložených příležitostech. Kouzlo domácí svatyně zlomil výstavní trefou  J.Věžník a od té chvíle už byla neznámou jen konečná výše skóre. Druhý zářez přidal z dorážky S.Koval chvíli před poločasovým hvizdem. O poslední dvě branky se  ve druhém poločasu postarali mladíci Gejdoš a Tesař.
Dorost :
Boršice - Koryčany  2 : 8

branky: Gejdoš 4, Hanák 3, M.Hubr

Žáci : 
Zlechov - Koryčany
starší   2 : 6

branky: Kaňa 6

mladší  4 : 4  ( PK-Zlechov )
branky: J.Novotný 2,  Hajkr 2
Koryčany - 1.FC Slovácko C    5  :  0   ( 3 : 0 ) 
branky :  Huška 2, M.Hubr, Gejdoš, Posolda

z Krom. deníku :

V souboji prvního s druhým týmem tabulky domácí hned v 1. minutě naznačili, kdo bude tahat za delší konec. Na přesný centr do šestnáctky si vyskočil Hubr, jeho hlavičku ale zneškodnil gólman Pěgřím. Hosté zpozorněli, seskupili řady a hlavně obranný blok dlouho odolával útokům domácích. V polovině první půle se ale ve slovácké hrázi objevila první trhlinka. Huška nic nevymýšlel a bombou k pravé tyči otevřel účet zápasu. O deset minut později to vyzkoušel znovu, Pěgřím tvrdou střelu vyrazil jen na kopačky Hubra, který z malého vápna nezaváhal – 2:0. Veškeré naděje hostů na případný zvrat definitivně vzaly za své pět minut před přestávkou. Gejdoš se protáhl středem obrany Slovácka a výstavní šibenicí uzavřel skóre prvního poločasu na 3:0. Ani po změně stran se obraz hry příliš nezměnil. Domácí byli při chuti a přidali další dvě branky, takže souboj o první příčku skončil nečekaným debaklem hostí.
Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/i-b-trida-v-bitve-lidru-korycany-znicily-cecko-slovacka-20160516.html

Dorost :
Koryčany - Strání  2 : 0
branky:  Gejdoš, P. Hubr

Žáci :
Koryčany - Napajedla
starší   2 : 6

branky : Kaňa 2

mladší  7 : 2
branky : Elzner 3, L. Novotný 2, Hajkr, Plichta
Buchlovice - Koryčany   0 : 1   ( 0 : 1 )
branka - Lysko

z KM deníku :

Domácí fotbalisté sehráli s novým lídrem tabulky vyrovnaný zápas. Byl to boj od začátku do konce s minimem šancí na obou stranách. Jediný gól vstřelil po velké chybě domácí defenzívy kanonýr Koryčan Zdeněk Lysko, který dorážel míč do odkryté brány. Domácí pak byli aktivnější a těsně před přestávkou je dělily centimetry od vyrovnání, když Belant orazítkoval břevno Vrbovy brány. Po změně stran se hrálo převážně ve středu hřiště, až v závěrečné desetiminutovce si Buchlovice díky sérii rohů a dlouhých autů vytvořily tlak. Už v nastaveném čase Mikula prodloužil Křivův aut k Hurábovi, ten ale z dobré pozice nevyrovnal a všechny body si tak odvezli hosté.
Zdroj: http://kromerizsky.denik.cz/fotbal_region/fotbaliste-nedakonic-vyloupili-lidra-lukov-poslal-ke-dnu-rosteni-20160509.html 
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

 


 


 


 


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one