MUI201~1.JPG
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
branky - Nezdařil,  Zelinka

Dorostenci dokázali v Těšnovicích zvítězit  těsně 2:1 a zajistili si tím postu do finálové skupiny okresního přeboru, kde se spolu se Zdounkami , Skašticemi a Kvasicemi ( trénovanými M.Harvánkem ) utkají o jedno postupové místo do krajské soutěže.

Ve čtvrteční dohrávce s Boršicemi zůstalo všech šest bodů doma. Starší žáci  zvítězili  5 : 0 ( branky Hanák 2, Kočička, Němec, Braunerová ), mladší deklasovali  hosty  18 : 0. ( branky Hanák 5, Gejdoš 3, Barták 3, P. Hubr  2, R.Tiefenbac her 2, Majerich, Budík , Elzner ).

poločas  2: 0,    branky  Lysko 3, K. Nezdařil

Právě v čas a ve skvělé střelecké formě se na pažit vrátil po zdravotních potížích  domácí kanonýr Z.Lysko, který hattrickem rozhodl  nedělní utkání mužů s Kudlovicemi. Svojí první "chlapskou" brankou bude v zápisu o utkání  figurovat  dorostenec K.Nezdařil.

V domácím utkání se Zborovicemi domácí dorostenci nečekaně zaváhali s předposledními Zborovicemi, jimž  po nevýrazném výkonu podlehli 0:1. K postupu do finálových bojů a možnosti  poprat  se o návrat do krajské soutěže vede jediná cesta- porazit v závěrečném sobotním  utkání základní části  Těšnovice na jejich hřišti.
Přípravka 2x vítězně - obrázek

Stoprocentní bodový zisk  z prvního jarního turnaje vytěžili svěřenci trenéta O.Michalíka, kteří nejprve porazili v úvodním utkání Zdounky 5:1 ( Vrtal,Budík,Hubr,Barták, Majerich )  a v následujícím duelu rozstříleli Rymice 7:1 ( Barták 3,Majerich,Handl,Tomaštík,Budík).

žáci . FC KORYNA - Napajedla  - obrázek

žáci . FC KORYNA - Napajedla - obrázek

starší     2 : 3   ( branky Hanák, Kočička )

mladší    6 : 3  ( branky  Hanák 5, R.Tiefenbacher )

Hlavně díky neproměněným šancím  z prvního poločasu, kdy jsme měli nad  soupeřem mírnou převahu, přišli naši starší žáci nakonec  v závěru utkání o  všechny body. Útočník Napajedel po brejku dokázal přelobovat vybíhajícího gólmana. Naopak mladší žáci zlepšeným výkonem ve druhé půli hosty  "přejeli" a nadělili jim "šestku" . Lví podíl na tom má ostrostřelec F.Hanák, který zamířil do sítě soupeřovy svatyně  pětkrát.

Za video děkujeme M.Budíkovi.

poločas 1:0

sestava: Vrba, J.Věžník, Marek, M.Věžník, Foltýn ( 16. Vybíral), Jančík, Petroš, Posolda, Mušálek, S.Koval, Lupínek ( 80. K.Koval )

Sestřih nejdůležitějších okamžiků opět připravili Kovalovi a můžete ho shlédnout na adrese http://www.youtube.com/watch?v=V9HTabUKkNE

Na půdu Jiskry Otrokovice -  v jarní části dosud neporaženého celku - odjíždělo naše mužstvo ve velmi obměněné sestavě. K dlouhodobě distancovaným Kvitovi a Samsonkovi ( znovu děkujeme, pane rozhodčí Ondo !!!), přibyli ze zdravotních důvodů Hanák, Lysko a Hála, navíc pro obnovené potíže s třísly musel být po 15 minutách střídán Foltýn. Domácí ..

branky  Lupínek, Vrba, Holub, Zabloudil

Dorostenci potvrdili v Roštíně roli favorita . I na velmi nerovném  terénu a přesto, že po prvním poločasu museli k utkání mužů odjet opory  Vrba, Lupínek a Vybíral , dokázali nastřílet  čtyři branky a přivézt povinné tři body. Bohužel v závěru utkání došlo po nastřelení  prudkým míčem do hlavy ke zranění P.Daníčka - přejeme brzké uzdravení.

starší -   5 : 2       branky   Hubr 2

mladší -  1 : 5      branky   Hubr 2, Hanák, Budík, Prachař

Pět branek a spoustu dalších šancí z utkání mladších žáků

poločas  2:0,   branky S.Koval 2

sestava: Vrba, J.Věžník, M.Věžník, Marek, Mušálek, Jančík, Posolda, Hála, Petroš, Lysko, S.Koval - K.Koval, Lupínek, Vybíral, Daníček

V chladném a deštivém nedělním odpoledni zahřáli své příznivce naši muži  výkonem proti jednomu z aspirantů na postup - mužstvu Strání. V rychlém a dramatickém duelu jsme se díky  trefám S.Kovala ujali už  v průběhu první půle  vedení 2:0. Ve druhém dějství sice převzali iniciativu hosté a po deseti minutách dokázali vstřelit i kontaktní branku, díky naší pozorné defenzivě se ale k dalšímu vážnějšímu ohrožení naší svatyně nedostali.