MUI201~1.JPG
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
branky:  Lupínek 2, Zabloudil 2, Zelinka, Vrba, Nezdařil

Dorostenci  překvapivě převálcovali  lídra tabulky ze Zdounek rozdílem třídy a dostali se na dostřel ke druhému  místu zaručujícímu postup do finálové nadstavbové skupiny. Jen tak dál - a hlavně nikoho nepodcenit !!!!

starší     3 : 4    branky  F.Hanák 2, M.Hubr

mladší  3 : 1    branky  F.Hanák, Gejdoš, I.Tiefenbacher

Starší žáci zahjili své jarní působení smolnou prohrou na domácím hřišti - už v první minutě prohrávali po chybě obrany  0:1. Přesto že se soupeřem dokázali držet po celé utkání krok a v závěru ho i jasně přehrávali,  na srovnání stavu už síly nestačily. Bodový zisk obstarali alespoň žáci mladší, kteří mají šanci  ohrozit i vedoucí pozici Kvasic.

Pro všechny fanoušky, kteří nemohli shlédnout první jarní utkání mužů ve Zlechově  na vlastní oči, připravili Kovalovi sestřih obou branek.
Jaro je tady....wmv  4.05MB
Několik snímků  ze sobotní brigády  seřadil do prezentace, ozvučil a zaslal David Kvita.
Zlechov - FC KORYNA   1 : 1   poločas 1:1, branka Lysko

Úvod utkání prvního jarního kola nám na hřišti tabulkového souseda ve Zlechově vyšel skvěle. Ve druhé minutě vystihl S.Koval špatnou rozehrávku obránce domácích, přihrál před branku Lyskovi a ten nezaváhal. Pak ale na dvacet minut převzal iniciativu soupeř  a svou snahu korunoval vyrovnávací brankou z pokutového kopu. Oba soupeři se potýkali s nerovným terénem, pokusy o zrychlení hry ztěžoval silný vítr a tak k přímému ohrožení brány docházelo pouze sporadicky. V podobném duchu se odvíjel i druhý poločas, nejvíce vzruchu přinášely zahrávané standartní situace. Z nich  se ale už ani jedno mužstvo nedokázalo brankově prosadit  a tak utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.

Sestava :

Vrba, J.Věžník, Marek, M.Věžník, Mušálek, Jančík, Posolda, Hála, Petroš, S.Koval, Lysko -K.Koval, Foltýn, Vybíral, Nezdařil, Lupínek, Zabloudil

poločas 3:3 ,   branky S.Koval, Petroš, Mušálek, Lysko

K závěrečné prověrce před zahájením jarní části soutěže využili naši muži nabídku k sehrání přátelského utkání s vedoucím celkem 1.A tř., sk B  z Dolního Němčí. V úvodní části utkání byli naši  domácím vyrovnaným soupeřem a dokonce se dostali do dvoubrankového vedení . Za stavu  1: 3 byl pro zranění  nucen náš trenér  nahradit brankáře Vrbu  K,Kovalem. Soupeř zkušeně využil jeho nerozchytanosti  k vyrovnání.  V druhém poločasu se nám podařilo ještě jednou strhnout skóre v náš prospěch, závěr zápasu ale již probíhal v režii domácího favorita, který čtyřmi brankami vývoj utkání otočil.

sestava: Vrba (K.Koval), J.Věžník, M.Věžník, Marek, Samsonek, Mušálek, Petroš, Posolda,Jančík, Lysko, S.Koval - Vybíral, Nezdařil, Zabloudil

Vítězství v turnaji VTP PELKA CUP  - obrázek

Vítězství v turnaji VTP PELKA CUP - obrázek

Ani v posledním utkání na zimním turnaji  s domácím celkem Jiskra St.Město neokusili naši muži hořkost porážky a díky lepšímu skóre obsadili první místo před Osvětimany a Zlechovem.

JISKRA St. Město - FC KORYNA 3:7

poločas 0:2,  branky Jančík 2,Posolda, Mušálek, S. Koval, Hála, Marek

6.kolo ZT ve Starém Městě - obrázek

FC KORYNA -  Zlechov  3 : 1

poločas 1:1,  branky S.Koval, Posolda, Lysko

Úvodní půlhodina utkání patřila soupeři , který důrazným napadáním nedával našim čas pro založení  kloudnější akce a naopak se sám do  rychlých protiútoků vydával . Jen díky velmi dobré a taktické hře naší defenzivy nedokázal  nebezpečněji zakončovat.