MUI201~1.JPG
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
poločas 3:3 ,   branky S.Koval, Petroš, Mušálek, Lysko

K závěrečné prověrce před zahájením jarní části soutěže využili naši muži nabídku k sehrání přátelského utkání s vedoucím celkem 1.A tř., sk B  z Dolního Němčí. V úvodní části utkání byli naši  domácím vyrovnaným soupeřem a dokonce se dostali do dvoubrankového vedení . Za stavu  1: 3 byl pro zranění  nucen náš trenér  nahradit brankáře Vrbu  K,Kovalem. Soupeř zkušeně využil jeho nerozchytanosti  k vyrovnání.  V druhém poločasu se nám podařilo ještě jednou strhnout skóre v náš prospěch, závěr zápasu ale již probíhal v režii domácího favorita, který čtyřmi brankami vývoj utkání otočil.

sestava: Vrba (K.Koval), J.Věžník, M.Věžník, Marek, Samsonek, Mušálek, Petroš, Posolda,Jančík, Lysko, S.Koval - Vybíral, Nezdařil, Zabloudil

Vítězství v turnaji VTP PELKA CUP  - obrázek

Vítězství v turnaji VTP PELKA CUP - obrázek

Ani v posledním utkání na zimním turnaji  s domácím celkem Jiskra St.Město neokusili naši muži hořkost porážky a díky lepšímu skóre obsadili první místo před Osvětimany a Zlechovem.

JISKRA St. Město - FC KORYNA 3:7

poločas 0:2,  branky Jančík 2,Posolda, Mušálek, S. Koval, Hála, Marek

6.kolo ZT ve Starém Městě - obrázek

FC KORYNA -  Zlechov  3 : 1

poločas 1:1,  branky S.Koval, Posolda, Lysko

Úvodní půlhodina utkání patřila soupeři , který důrazným napadáním nedával našim čas pro založení  kloudnější akce a naopak se sám do  rychlých protiútoků vydával . Jen díky velmi dobré a taktické hře naší defenzivy nedokázal  nebezpečněji zakončovat.

5. kolo ZT ve St. Městě - obrázek

FC KORYNA  - Medlovice  16 : 2   ( poločas 6:2 )

Branky : Lysko 4, Mušálek 3, Posolda 2, S.Koval 2, Jančík 2, Hála 2, Foltýn

Utkání mělo vyrovnaný průběh pouze v úvodních dvaceti minutách, kdy na náš vedoucí gól dokázali hosté zareagovat a srovnat stav, poté ale naši třemi rychlými brankami během deseti minut  jednoznačně převzali vývoj utkání do vlastní režie. Ve druhé části už nebylo větším problémem přes rozklíženou defenzívu Medlovic  rozšířit brankový účet o dalších deset  čárek.

Tabulka ZT po 4.kole

4.kolo ZT ve Starém Městě - obrázek

TJ Osvětimany - FC KORYNA  2 : 2

poločas 2 : 1,  branky  M.Vrba, S.Koval

Našemu mužstvu, které nastoupilo k utkání ve velmi okleštěné sestavě pouze s jedenácti hráči, se vstup do utkání vůbec nevydařil a už v prvních pěti minutách dvakrát inkasovalo. Naštěstí hráče tato studená sprcha probrala a po přihrávce Marka dokázal po čtvrthodině hry snížit M.Vrba.  Soupeř se snažil ohrožovat naši branku zejména z rychlých výpadů, většinou si ale vylámal zuby na bezchybně fungující ofsajdové pasti. V polovině druhé části po chybě v  defenzivě Osvětiman srovnal stav na konečných 2:2 S.Koval.

Sestava: K.Koval, J.Věžník, M.Věžník, Foltýn, Samsonek, Mušálek, Posolda, Marek, Jančík, S.Koval, M.Vrba

3.kolo ZT ve Starém Městě - obrázek

FC KORYNA -Buchlovice  5:0

poločas 3:0,   branky Posolda 2, Lysko,Mušálek,Jančík

Ve svém prvním letošním přípravném utkání  změřili naši dorostenci síly s mladíky z HS Kroměříž na jejich domácí umělé trávě. Přestože měli hanáci po většinu utkání míč více na svých kopačkách, gólově se prosadili naši kluci  z rychlých výpadů do soupeřovy otevřené obrany díky trefám Z.Holuba a P.Lupínka.