žáci . FC KORYNA - Napajedla  - obrázek

žáci . FC KORYNA - Napajedla - obrázek

starší     2 : 3   ( branky Hanák, Kočička )

mladší    6 : 3  ( branky  Hanák 5, R.Tiefenbacher )

Hlavně díky neproměněným šancím  z prvního poločasu, kdy jsme měli nad  soupeřem mírnou převahu, přišli naši starší žáci nakonec  v závěru utkání o  všechny body. Útočník Napajedel po brejku dokázal přelobovat vybíhajícího gólmana. Naopak mladší žáci zlepšeným výkonem ve druhé půli hosty  "přejeli" a nadělili jim "šestku" . Lví podíl na tom má ostrostřelec F.Hanák, který zamířil do sítě soupeřovy svatyně  pětkrát.

Za video děkujeme M.Budíkovi.

poločas 1:0

sestava: Vrba, J.Věžník, Marek, M.Věžník, Foltýn ( 16. Vybíral), Jančík, Petroš, Posolda, Mušálek, S.Koval, Lupínek ( 80. K.Koval )

Sestřih nejdůležitějších okamžiků opět připravili Kovalovi a můžete ho shlédnout na adrese http://www.youtube.com/watch?v=V9HTabUKkNE

Na půdu Jiskry Otrokovice -  v jarní části dosud neporaženého celku - odjíždělo naše mužstvo ve velmi obměněné sestavě. K dlouhodobě distancovaným Kvitovi a Samsonkovi ( znovu děkujeme, pane rozhodčí Ondo !!!), přibyli ze zdravotních důvodů Hanák, Lysko a Hála, navíc pro obnovené potíže s třísly musel být po 15 minutách střídán Foltýn. Domácí ..

branky  Lupínek, Vrba, Holub, Zabloudil

Dorostenci potvrdili v Roštíně roli favorita . I na velmi nerovném  terénu a přesto, že po prvním poločasu museli k utkání mužů odjet opory  Vrba, Lupínek a Vybíral , dokázali nastřílet  čtyři branky a přivézt povinné tři body. Bohužel v závěru utkání došlo po nastřelení  prudkým míčem do hlavy ke zranění P.Daníčka - přejeme brzké uzdravení.

starší -   5 : 2       branky   Hubr 2

mladší -  1 : 5      branky   Hubr 2, Hanák, Budík, Prachař

Pět branek a spoustu dalších šancí z utkání mladších žáků

poločas  2:0,   branky S.Koval 2

sestava: Vrba, J.Věžník, M.Věžník, Marek, Mušálek, Jančík, Posolda, Hála, Petroš, Lysko, S.Koval - K.Koval, Lupínek, Vybíral, Daníček

V chladném a deštivém nedělním odpoledni zahřáli své příznivce naši muži  výkonem proti jednomu z aspirantů na postup - mužstvu Strání. V rychlém a dramatickém duelu jsme se díky  trefám S.Kovala ujali už  v průběhu první půle  vedení 2:0. Ve druhém dějství sice převzali iniciativu hosté a po deseti minutách dokázali vstřelit i kontaktní branku, díky naší pozorné defenzivě se ale k dalšímu vážnějšímu ohrožení naší svatyně nedostali.

branky:  Lupínek 2, Zabloudil 2, Zelinka, Vrba, Nezdařil

Dorostenci  překvapivě převálcovali  lídra tabulky ze Zdounek rozdílem třídy a dostali se na dostřel ke druhému  místu zaručujícímu postup do finálové nadstavbové skupiny. Jen tak dál - a hlavně nikoho nepodcenit !!!!

starší     3 : 4    branky  F.Hanák 2, M.Hubr

mladší  3 : 1    branky  F.Hanák, Gejdoš, I.Tiefenbacher

Starší žáci zahjili své jarní působení smolnou prohrou na domácím hřišti - už v první minutě prohrávali po chybě obrany  0:1. Přesto že se soupeřem dokázali držet po celé utkání krok a v závěru ho i jasně přehrávali,  na srovnání stavu už síly nestačily. Bodový zisk obstarali alespoň žáci mladší, kteří mají šanci  ohrozit i vedoucí pozici Kvasic.

Pro všechny fanoušky, kteří nemohli shlédnout první jarní utkání mužů ve Zlechově  na vlastní oči, připravili Kovalovi sestřih obou branek.
Jaro je tady....wmv  4.05MB
Několik snímků  ze sobotní brigády  seřadil do prezentace, ozvučil a zaslal David Kvita.
Zlechov - FC KORYNA   1 : 1   poločas 1:1, branka Lysko

Úvod utkání prvního jarního kola nám na hřišti tabulkového souseda ve Zlechově vyšel skvěle. Ve druhé minutě vystihl S.Koval špatnou rozehrávku obránce domácích, přihrál před branku Lyskovi a ten nezaváhal. Pak ale na dvacet minut převzal iniciativu soupeř  a svou snahu korunoval vyrovnávací brankou z pokutového kopu. Oba soupeři se potýkali s nerovným terénem, pokusy o zrychlení hry ztěžoval silný vítr a tak k přímému ohrožení brány docházelo pouze sporadicky. V podobném duchu se odvíjel i druhý poločas, nejvíce vzruchu přinášely zahrávané standartní situace. Z nich  se ale už ani jedno mužstvo nedokázalo brankově prosadit  a tak utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů.