logo1.JPG
MUI201~1.JPG
08092012107.jpg
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
021.jpg
7142-3Koryna_Tatran_nahled.jpg
Příprava-muži

V nedělním velmi atraktivním utkání zdolali naši muži svého o třídu výše hrajícího soupeře jednoznačně 4:1. Rozhodující čtyřbrankový rozdíl si vypracovali již v úvodním dějství. Ve druhé části nekompletní hosté, kteří přijeli bez náhradníků, po našem prostřídání hru opticky vyrovnali a jednou brankou přece jen nelichotivý výsledek upravili.

Bojkovice - FC KORYNA  1 : 2    ( P.Daníček, Zabloudil )

Dorostenci v posledním  utkání v Bojkovicích po výborném výkonu zvítězili , když se  v prvním poločase ujali vedení brankou P.Daníčka. Po přestávce sice domácí dokázali srovnat, na následnou trefu T.Zabloudila už ale odpovědět nestihli. 

Famózní loučení žáků v Boršicích - obrázek

Famózní loučení žáků v Boršicích - obrázek

Boršice - FC KORYNA

starší žáci   2 : 10

mladší žáci   3 : 18

Ani úmorné vedro nepokazilo našim žákům poslední vystoupení v tomto soutěžním ročníku,když v Boršicích deklasovali domácí v obou zápasech. Starší žáci, kteří už od minulého týdne měli jistotu prvního místa, pojali své utkání jako exhibici, v níž kluci nastoupili na své posty podle přání. Tak se v brance ocitl M.Hubr, na hrotu P.Prachař a kanonýr Hanák hrál stopera. Přestože se naši kluci v sobotu zůčastnili turnaje v Kroměříži, který  bez porážky ovládli, zůstalo dostatek sil na závěrečný koncert i mladším žákům. Nezbývá než poděkovat hráčům, celému skvělému realizačnímu týmu v čele s trenérem P.Posoldou za nádherné fotbalové zážitky.

foto z utkání od Miry Budíka najdete na http://mirabudik.rajce.idnes.cz/FC_Koryna_Starsi_zaci_2012/

 

FC KORYNA - Strání   4 : 2   poločas 4 :0

Branky  Lysko  2, Kroutilík, S.Koval

Sestava : Brázda, Prokeš , K.Věžník, Petroš, J.Věžník, Mušálek, S.Koval, Šmela, Samsonek, Kroutilík, Lysko - K.Koval, Buš, T.Daníček, P.Daníček, Holacký 

http://www.youtube.com/watch?v=9AgKFjz8Ong&feature=youtu.be

V posledním utkání ročníku 2011/2012 se Stráním si naši muži zvedli náladu  po páteční prohře v  Bojkovicích. Utkání  rozhodlo   již prvních 45 minut, ve kterých jsme  se zaslouženě díky trefám Kroutilíka, S.Kovala a  Lyska ( 2x ) dostali do vedení 4:0.  Hosté sice ve druhém dějství snížili z pokutového kopu  a poté ještě v závěru z rychlého brejku na 4:2, víc už jim ale naše mužstvo nepovolilo . 

Dorostenci částečně odčinili prohru z minulého kola  a díky třem trefám Kryštofa Nezdařila a jednomu zásahu Tomáše  Zabloudila porazili houževnatě bojující Strání.

 

 

Soupeř žáků z Napajedel  nepřijel - obrázek

Soupeř žáků z Napajedel nepřijel - obrázek

Žákům se soupeř z Napajedel k sobotním utkání  nedostavil a zejména pro starší, kteří si chtěli na trávníku vybojovt  definitivu prvního místa, to bylo velké zklamání. Nakonec  se ale spokojili i s kontumační výhrou a  alespoň pro zábavu si  " začutali " proti narychlo sestavenému "tatínkovskému" mužstvu , které porazili 3:1.

Několik okamžiků z oslav zachytil Mira Budík

http://www.youtube.com/watch?v=gUfc3kSddNQ&feature=youtu.be

poločas  0 : 1,  branka Lysko

Více než hodinu drželi naši muži slibný výsledek , díly neproměněným šancím  ale nechali domácímu mužstvu naději na zvrat a to dokázalo výhodu domácího "minihřiště" v závěru utkání stoprocentně využít.

Velmi nečekaně podlehli naši dorostenci   v Újezdci  poslednímu mužstvu, které v soutěži zvítězilo dosud  pouze dvakrát. Propásli tak možnost posunu na šestou příčku.

Újezdec - FC KORYNA   1 : 0

Staré Město - FC KORYNA  :

starší žáci  1 : 8    ( M.Hubr 2, Gejdoš 3, Hanák 3 )

mladší žáci  10 : 1  ( Budík )

V neděli dopoledne na žhavé umělé trávě ve Starém Městě udělali naši starší žáci důležitý krok k zisku prvního místa. Trenéři  museli tomuto cíli  podřídit i taktiku pro utkání mladších žáků a tento tah se nakonec ukázal jako správný. K vysněnému cíli tak z následujících dvou kol stačí získat tři body a mohlo by se slavit  už v sobotu na domácím hřišti po utkání s Napajedly.

Z posledního turnaje okresní soutěže přípravek se naše výprava vracela zvesela. Poté, co kluci dokázali přesvědčivě porazit oba své sobotní soupeře ( Mrlínek a Loukov ) , zajistili si v celkovém pořadí skvělé první místo. K poháru a medailím, které naši benjamínci obdrželi přímo na trávníku od předsedy  OFS Kroměříž  p. Kopčila přidáváme velké poděkování a gratulaci hráčům i trenérovi.
PICT0012.JPG
PICT0019.JPG
PICT0031.JPG
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

 


 


 


 


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one