logo1.JPG
MUI201~1.JPG
08092012107.jpg
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
021.jpg
7142-3Koryna_Tatran_nahled.jpg
I poslední přípravné utkání v Těšnovicích naši muži zvládli vítězně. Dvěmi brankami se blýskl Patrik Daníček. Doufejme, že podobná forma vydrží našim klukům i v mistrovských utkáních.
Brankami P.Prokeše a M.Staňka porazili v dalším přípravném utkání  po velmi dobrém výkonu naši muži  Ořechov  ( 1.A třída ) na jeho vlastním hřišti.

 Příští víkend je na programu poslední zápas před zahájením  podzimní části soutěže, tentokrát se bude hrát v Těšnovicích.

Hlavní část oslav proběhla jak jinak než fotbalově v sobotu 21.7. Velmi rádi jsme u nás po dvou letech opět přivítali zástupce a hráče OŠK Lehota za Slovenska, které s námi pojí družba  zasahující až do 80.let minulého století.

 Utkání bývalých hráčů obou spřátelených oddílů skončilo po dramatickém průběhu nakonec smírně  2:2 , klání mužských týmů v letošním roce ovládli domácí borci. I když inkasovali  branku hned v první minutě, potvrdili svou letošní formu a rozvlnili soupeřovu síť celkem 7x. Těsně před závěrem na konečných 7:2 upravili hosté.

Většina zůčastněných se poté přemístila na taneční zábavu na koupaliště, kde oslavy pokračovaly do pozdních hodin.

Všem, kteří se  průběhu oslav 80. výročí kopané v Koryčanech  účastnili, zejména pak přátelům z Lehoty, velmi děkujeme.

Dík patří také všem pořadatelům a  sponzorům, zvláště pak pí.Peškové a provozovatelům koupaliště Koryčany.

Další foto od Davida najdeze zde : http://kvitis.rajce.idnes.cz/80.vyroci_fotbalu-Korycany_2012#

DSC04254.jpg
DSC04291.jpg
DSC04299.jpg
V pátek 20.7. proběhlo v rámci oslav 80.výročí založení fotbalového klubu v Koryčanech setkání bývalých hráčů a funkcionářů. Mezi přítomnými byli také hosté z fotbalového oddílu Střílky, starosta Koryčan pan Zdeněk Šmela a také současně nejstarší žijící hráč a pamětník doby před 80.lety p. Jan Sloupský (93 let).  Součástí setkání byla i výstavka  fotografií, která po jednotlivých dekádách dokumentovala historii  koryčanské kopané. Všichni přítomní uctili  vzpomínkou  jednu z nejvýraznějších osobností  - pana Vlastimila Kuncla.  

 

20072012086.jpg
20072012088.jpg
20072012080.jpg
Nový obrázek.bmp
Příprava-muži

V nedělním velmi atraktivním utkání zdolali naši muži svého o třídu výše hrajícího soupeře jednoznačně 4:1. Rozhodující čtyřbrankový rozdíl si vypracovali již v úvodním dějství. Ve druhé části nekompletní hosté, kteří přijeli bez náhradníků, po našem prostřídání hru opticky vyrovnali a jednou brankou přece jen nelichotivý výsledek upravili.

Bojkovice - FC KORYNA  1 : 2    ( P.Daníček, Zabloudil )

Dorostenci v posledním  utkání v Bojkovicích po výborném výkonu zvítězili , když se  v prvním poločase ujali vedení brankou P.Daníčka. Po přestávce sice domácí dokázali srovnat, na následnou trefu T.Zabloudila už ale odpovědět nestihli. 

Famózní loučení žáků v Boršicích - obrázek

Famózní loučení žáků v Boršicích - obrázek

Boršice - FC KORYNA

starší žáci   2 : 10

mladší žáci   3 : 18

Ani úmorné vedro nepokazilo našim žákům poslední vystoupení v tomto soutěžním ročníku,když v Boršicích deklasovali domácí v obou zápasech. Starší žáci, kteří už od minulého týdne měli jistotu prvního místa, pojali své utkání jako exhibici, v níž kluci nastoupili na své posty podle přání. Tak se v brance ocitl M.Hubr, na hrotu P.Prachař a kanonýr Hanák hrál stopera. Přestože se naši kluci v sobotu zůčastnili turnaje v Kroměříži, který  bez porážky ovládli, zůstalo dostatek sil na závěrečný koncert i mladším žákům. Nezbývá než poděkovat hráčům, celému skvělému realizačnímu týmu v čele s trenérem P.Posoldou za nádherné fotbalové zážitky.

foto z utkání od Miry Budíka najdete na http://mirabudik.rajce.idnes.cz/FC_Koryna_Starsi_zaci_2012/

 

FC KORYNA - Strání   4 : 2   poločas 4 :0

Branky  Lysko  2, Kroutilík, S.Koval

Sestava : Brázda, Prokeš , K.Věžník, Petroš, J.Věžník, Mušálek, S.Koval, Šmela, Samsonek, Kroutilík, Lysko - K.Koval, Buš, T.Daníček, P.Daníček, Holacký 

http://www.youtube.com/watch?v=9AgKFjz8Ong&feature=youtu.be

V posledním utkání ročníku 2011/2012 se Stráním si naši muži zvedli náladu  po páteční prohře v  Bojkovicích. Utkání  rozhodlo   již prvních 45 minut, ve kterých jsme  se zaslouženě díky trefám Kroutilíka, S.Kovala a  Lyska ( 2x ) dostali do vedení 4:0.  Hosté sice ve druhém dějství snížili z pokutového kopu  a poté ještě v závěru z rychlého brejku na 4:2, víc už jim ale naše mužstvo nepovolilo . 

Dorostenci částečně odčinili prohru z minulého kola  a díky třem trefám Kryštofa Nezdařila a jednomu zásahu Tomáše  Zabloudila porazili houževnatě bojující Strání.

 

 

<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

 


 


 


 


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one