STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
Koryčany - Kunovice  5 : 0  ( 3 : 0 )
Vybíral 2, Kroutilík, K.Věžník, Prokeš

O osudu utkání rozhodla již úvodní desetiminutovka, během níž se domácí mužstvo díky dvěma trefám O.Vybírala ujalo vedení 2 :0. Nabuzení hráči Koryčan svého soupeře nepustili k žádnému výraznému ohrožení své branky a v poslední minutě první půle svůj náskok díky brance B.Kroutilíka ještě navýšili. Jakýkoliv pokus hostů o zvrat uťal v 70. min. dalším zásahem do černého K.Věžník a  těsně před konečným hvizdem kosmeticky upravil stav na 5:0 čerstvý tatínek P.Prokeš.
Koryčany - Břest  3 : 4   po PK
Gejdoš, M.Hubr, Hanák

Naši dorostenci prospali úvod utkání s Břestem a než se nadáli, bylo skóre  0 : 3. Hosté využili několik rychlých protiútoků a  naši naopak ze  sílící územní převahy i díky výborným zákrokům soupeřova brankáře nevytěžili nic.  Z místy drtivého  tlaku během druhého poločasu vzešlo  nakonec alespoň srovnání na  3:3 . V rozstřelu ze značky pok. kopu byli  úspěšnější hosté a odvezli si 2 body.
I další domácí vystoupení přetavili naši žáci v plný bodový zisk. Tentokrát měli za soupeře silná mužstva ze Strání.  V utkání starších žáků měli naši kluci po většinu utkání více ze hry, ale dlouho se jim nedařilo překonat výborného brankáře soupeře. Zápas plný pěkných fotbalových akcí rozhodli během druhé části brankami Budíka, Hubra a Kaně. Také mladší žáci, přestože inkasovali jako první, se dokázali brankově prosadit a díky  trefám Elznera a  3 x J.Novotného se nakonec radovali ze skalpu dosud neporaženého protivníka.

Koryčany - Strání

starší  3 : 0  ( Budík, Kaňa, Hubr )

mladší  4 : 2  ( J.Novotný 3, Elzner )
Po slibném začátku utkání, kdy jsme si dokázali vytvořit mírnou převahu a dokonce přinutili zadáky soupeře nastřelit si vlastní tyč, přišly rozhodující tři minuty utkání. Ve 22. a 25. mintutě  jsme v zadních řadách  vytvořili dvě fatální hrubky, kterých dokázali zlechovští využít k vytvoření potřebného náskoku a ve zbytku utkání už si ho jen zkušeně pohlídali.

Koryčany - Zlechov  0 : 2
Herně  zajímavé  a vyrovnané utkání  nakonec skončilo  jasnou výhrou domácích, kteří prokázali lepší důraz v zakončení.

Koryčany - Zdounky  4 : 0
(Hanák 2, Gejdoš, Tesař )
Bez jakýchkoliv problémů si mladší i starší žáci poradili  s vrstevníky z Nedakonic. Starší po  3 brankách Kaně a 2 Bardona  vyhráli hladce 5 :0. Mladší oslabenému soupeři  nasázeli dokonce dvojnásobný příděl.

Koryčany - Nedakonice
starší   5 : 0

( Kaňa 3, Bardon 2 )

mladší  10 : 1
( J. Novotný 4, Plichta 3, Hajkr 2, Mikulášek )
Morkovice "B" - Koryčany   1 : 3
( K.Věžník, Hubr, Kroutilík )

Muži dokázali  otočit nepříznivý vývoj utkání na umělé trávě v Morkovicích, kde domácí béčko od 5. minuty vedlo . Po vyrovnávací brance K. Věžníka po čtvrthodině hry jsme přebrali iniciativu na kopačky my a po chvíli  se ujali vedení 2:1, když M.Hubr nevypustil již téměř ztracený míč a po špatné domluvě domácích zadáků s brankářem  pohodlně skóroval.  I ve druhé části  utkání  jsme si udržovali  mírnou herní převahu a domácí nepustili k žádnému ohrožení Kovalovy branky, ale ani nám se nedařilo dotáhnout žádnou z akcí až do konce. V závěru utkání se prosadil  B.Kroutilík, který lišácky vystihl rozehrávku domácího gólmana a nasměroval míč do opuštěné brány.
Ve čtvrteční odpolední předehrávce uspěli naši žáci s dívčími celky 1: FC Slovácko jen napolovic. Body za vítězství vezou pouze starší žáci po jasné výhře  7:0, mladší podlehli těsně 4:5.

1.FC Slovácko (dívky) - FC Koryčany
starší     0 : 7

( Kaňa 3, Hubr 2, Bardon, Nezdařil )
mladší  5 : 4
( Elzner 2, Michalík, L.Novotný )
FC Koryčany - TJ Sušice   6 : 0   ( 2 : 0 )
Lysko 2,  Kroutilík, S.Koval, Mušálek, Hubr

Domácím se vydařil začátek utkání. Ve třetí minutě se v malém vápně prosadil střelecky Kroutilík a bylo jasné, že  hosty bude na navlhlém pažitu čekat ostrá pouťová jízda. Většina utkání se odehrávala na  polovině Sušic, které i díky výbornému výkonu svého brankáře dlouho odolávaly náporu domácích a v první půli už inkasovali jen jednou z kopačky Z.Lyska. S postupem času  nacházeli koryčanští hráči stále častěji skulinky v  unavené obraně Sušic a  po trefách Lyska, Mušálka, Hubra  a Kovala narostlo skóre postupně až na konečných 6:0.
FC Koryčany - FC Strání   2 : 1
Hanák, Gejdoš

Domácí dorostenci ve velmi pohledném utkání s tradičním soupeřem  neproměnili  několik vyložených příležitostí a tak bylo o co bojovat až do závěrečných minut. Zasloužený tříbodový zisk si ale dokázali  uhlídat a trojí  nastřelení brankové konstrukce z  průběhu utkání je nakonec mrzet nemuselo.