Muži    Staré Město - Koryčany  1 : 2  po PK

Starší žáci  Dolní Němčí - Koryčany  0 : 5

Mladší žáci  Dolní Němčí - Koryčany 2 : 3
           branky Hajkr 2, J.Novotný

Koryčany  V.Otrokovice B   3 : 2  po PK
F. Hanák, K. Věžník

Domácí sice vstoupili do utkání dobře a dostali se po faulu na pronikajícího Kroutilíka a následné Hanákově penaltě do vedení, na dlouhé minuty pak ale přenechali vúdčí roli v utkání soupeři. Rychlí, důrazní a technicky zdatní hosté ve dvacáté minutě dokázali srovnat a domácí defenzíva jen s vypětím všech sil  hájila  nerozhodný stav. Krátce po vstupu do druhé části svou převahu hosté vyjádřili i brankově. Koryčanské mužstvo se postupně dokázalo vybičovat k  závěrečnému tlaku a snahu o  srovnání stavu po sérii rohových kopů zuřitkoval přesnou hlavičkou K.Věžník.  V penaltové loterii byli nakonec štastnější domácí, když k tomu výrazně přispěl brankář M. Drozd.
Koryčany - Kněžpole  11 : 1
Hanák 4, M.Hubr 2, Boucník, Tesař 2, Prachař, Gejdoš

Už od úvodu utkání bylo zřejmé, že hlavní neznámou bude výše skóre. A to i přes skutečnost, že hosté  sice krásnou, ale ojedinělou trefou dokázali na naši vedoucí branku reagovat a srovnat stav na 1:1. Poté už ale následovala krasojízda domácích a nebýt svalového zranění M.Hubra v závěru utkání, nemělo by slunečné fotbalové odpoledne v podání našeho dorostu žádnou chybu.
Koryčany - Hluk
starší žáci    0 : 1
mladší žáci  4 : 3
( Plichta 2, Michalík, J.Novotný )

O výsledku starších žáků, kteří byli po většinu utkání aktivnější a herně lepší rozhodla jedna větší chyba v obranné fázi v závěrečných minutách utkání.
Mladší žáci začali utkání  špatně  a museli  obracet nepříznivý stav 0 : 2. To se jim nakonec po zlepšeném výkonu  povedlo a zaslouženě zvítězili .
Muži :  Nedakonice - Koryčany  2 : 3  ( Mušálek, Hubr, Prokeš )

Dorost :  Boršice - Koryčany  1 : 8  ( Gejdoš 3, Hanák 3, Tesař, Kaňa )

St. žáci : Boršice - Koryčany  0 : 11  ( Kaňa 6, Bardon 2, Nezdařil,Budík, Vrtal )

Ml. žáci :
Boršice - Koryčany  5 : 0

Koryčany - Kunovice  5 : 0  ( 3 : 0 )
Vybíral 2, Kroutilík, K.Věžník, Prokeš

O osudu utkání rozhodla již úvodní desetiminutovka, během níž se domácí mužstvo díky dvěma trefám O.Vybírala ujalo vedení 2 :0. Nabuzení hráči Koryčan svého soupeře nepustili k žádnému výraznému ohrožení své branky a v poslední minutě první půle svůj náskok díky brance B.Kroutilíka ještě navýšili. Jakýkoliv pokus hostů o zvrat uťal v 70. min. dalším zásahem do černého K.Věžník a  těsně před konečným hvizdem kosmeticky upravil stav na 5:0 čerstvý tatínek P.Prokeš.
Koryčany - Břest  3 : 4   po PK
Gejdoš, M.Hubr, Hanák

Naši dorostenci prospali úvod utkání s Břestem a než se nadáli, bylo skóre  0 : 3. Hosté využili několik rychlých protiútoků a  naši naopak ze  sílící územní převahy i díky výborným zákrokům soupeřova brankáře nevytěžili nic.  Z místy drtivého  tlaku během druhého poločasu vzešlo  nakonec alespoň srovnání na  3:3 . V rozstřelu ze značky pok. kopu byli  úspěšnější hosté a odvezli si 2 body.
I další domácí vystoupení přetavili naši žáci v plný bodový zisk. Tentokrát měli za soupeře silná mužstva ze Strání.  V utkání starších žáků měli naši kluci po většinu utkání více ze hry, ale dlouho se jim nedařilo překonat výborného brankáře soupeře. Zápas plný pěkných fotbalových akcí rozhodli během druhé části brankami Budíka, Hubra a Kaně. Také mladší žáci, přestože inkasovali jako první, se dokázali brankově prosadit a díky  trefám Elznera a  3 x J.Novotného se nakonec radovali ze skalpu dosud neporaženého protivníka.

Koryčany - Strání

starší  3 : 0  ( Budík, Kaňa, Hubr )

mladší  4 : 2  ( J.Novotný 3, Elzner )
Po slibném začátku utkání, kdy jsme si dokázali vytvořit mírnou převahu a dokonce přinutili zadáky soupeře nastřelit si vlastní tyč, přišly rozhodující tři minuty utkání. Ve 22. a 25. mintutě  jsme v zadních řadách  vytvořili dvě fatální hrubky, kterých dokázali zlechovští využít k vytvoření potřebného náskoku a ve zbytku utkání už si ho jen zkušeně pohlídali.

Koryčany - Zlechov  0 : 2
Herně  zajímavé  a vyrovnané utkání  nakonec skončilo  jasnou výhrou domácích, kteří prokázali lepší důraz v zakončení.

Koryčany - Zdounky  4 : 0