ml. žáci   1 : 7
J.Novotný
Zdounky  - Koryčany    4  :  3
branky : Gejdoš 2, Hanák

V pohledném vyrovnaném utkání plném brankových příležitostí na obou stranách byli nakonec šťastnější domácí hráči .
Zlechov - Koryčany   1  :  3
branky :  S. Koval, Kroutilík, Hanák

Domácí Zlechov se sice snažil o kombinační hru, k přímému ohrožení naší branky se ale v podstatě kromě pokutového kopu proměněného Kowalíkem nedostal. A to opět naše mužstvo nastoupilo k utkání se čtyřmi dorostenci v základní sestavě. Vedení jsme se ujali z dorážky po trestňáku, jemuž předcházelo udělení červené karty domácímu brankáři po hře rukou mimo pokutové území a poté kdy hlavní arbitr nepochopitelně přerušil hru těsně před tím, než náš útočník mohl umístit míč do prázdné zlechovské branky. Druhou naši trefu zařídil už ve druhém poločasu Kroutilík po fatální chybě domácího náhradního gólmana. Následoval již zmíněný pokutový kop Kowalíka a změna skóre na 1 :2 po faulu a vyloučení J.Mušálka. Naši pojistku  přidal po sólovém úniku Hušky z poloviny hřiště Hanák. Poslední slovo v utkání měl  mírně řečeno  velmi  špatný rozhodčí  Zpěvák, když vyloučil Kroutilíka za běžnou slovní potyčku s vlastním fanouškem, když několik minut předtím podobné jednání ze strany zlechovského brankáře na adresu příznivců hostů nechal bez povšimnutí. Otázkou tak zústává, jesli výkon rozhodčího, který pokaždé bezostyšně "zařeže" kterýkoliv náš tým,  žáky nevyjímaje, byl finančně ohodnocen pouze v rámci soutěžního řádu KFS Zlín a pouze oddílem kopané ze Zlechova.

Branky:  S. Koval, Huška

V nezvykle slátané sestavě a s dorostencem Gejdošem v brance vybojovali naši muži plný počet bodů v Ořechově. Za stálého přeprchání měli domácí na malém hřišti v úvodní čtvrthodině utkání mírnou převahu, poté se ale našim podařilo iniciativu převzít a několika rychlými brejky ohrozit jejich  branku. První gól ale vsítili domácí, když centrovaný  míč z tresného kopu v rohu hřiště po teči propadl za Gejdošovy záda. O dvě minuty později se ve skrumáži prosadil S. Koval a po několika dorážkách nakonec propálil vše před sebou a srovnal na 1:1. V úvodu druhé půle se před vápnem uvolnil Huška a umístěnou střelou k tyči strhl vedení na naši stranu. Domácí se urputně snažili o vyrovnání, díky výškové převaze hrozili hlavně z rohů a standartek, ale naše obrana odolala až do konce.
FC Koryčany - FC Morkovice B   3 : 1
branky:  Kroutilík, Hanák, Tesař

Po bojovném výkonu vyválčili naši muži 3 body v derby s béčkem Morkovic. Úvod utkání byl v naší režii, dokázali jsme si vytvořit několik velmi slibných příležitostí, ale buď byl proti hostující brankář Vrba, nebo pomezní rozhodčí, případně zklamala koncovka našich útočníků. Skóre se měnilo až ve 22. minutě kdy mazácky vyškolil defenzívu soupeře Kroutilík. Následovalo několik dalších šancí a padla i druhá branka, bohužel z decimetrového ofsajdu. Poté zaúřadovali také hosté a Majdou srovnali na 1 : 1. Emoce vzbudila před poločasem ještě chyba domácího gólmana Kovala, který otálel s odkopem až do poslední chvíle a napadající útočník Morkovic po souboji s ním zkušeně  upadl a dožadoval  se pokutového kopu. Ve druhé části utkání už na hřišti jasně dominovali domácí hráči, vytvořili si opět množství gólovek, ale zužitkovat dokázali pouze dvě, když nepočítáme neuznanou regulérní branku Lyskovu.
Sušice - Koryčany   1  :  4  ( 1 : 0 )
branky - Kroutilík, Hanák, Huška, Mušálek

Domácí se dostali do vedení v úvodu první půle po hrubce brankáře Kovala a přes sílící tlak našeho mužstva svůj náskok udrželi až do úvodu 2. poločasu, kdy přízemní střelu  Hušky usměrnill tečí do branky domácích Kroutilík. O náš druhý zásah se umístěnou hlavičkou  po rohu S.Kovala zasloužil střídající dorostenec F. Hanák. Po faulu na Hušku z pokutového kopu sám postižený zvýšil na uklidňujících 3:1 a konečnou podobu skóre upravil po nezištné Hanákově přihrávce  Mušálek.
Strání - Koryčany  2 : 3
branky: R.Gejdoš 2

​Dorostenci zahodili  v průběhu utkání několik velmi slibných brankových  příležitostí a připravili se tak o cenné body se soupeřm, který byl podle přihlížejících více než "hratelný".
Plný počet šesti bodů přivezli v sobotu naši žáci z dvojutkání s FA Zlechov, když nejdříve starší kluci rozstříleli svého soupeře 12 : 0 a poté ve vyrovnané bitvě mladší zvítězili 4 : 3.

FA Zlechov - FC Koryčany

starší  0 : 12
Nezdařil 3, Bardon 3, Kaňa 2, Barták 2, Jan Hajkr, Klem

mladší  3 : 4
J.Novotný 2, Jakub Hajkr, Michalík
FC Koryčany - Prakšice  2 : 1  ( 1 : 0 )
branky - J.Věžník, Huška (pk)

Ve stále nekompletní sestavě a s výpomocí dorostenců se naši muži odhodlaně zakousli do místy až příliš tvrdě  bránících hráčů Prakšic a kromě jedné šance je v úvodním dějství nepustili na dostřel ke Kovalově bráně. Bohužel ani většina našich příležitostí nebyla využita a tak díky dorážce J. Věžníka se do kabin odcházelo s hubeným  poločasovým vedením 1:0. Po změně stran se hostům podařilo z trestného kopu překvapit našeho brankáře a srovnat stav. Tento výsledek úporně bránili stylem "živí neprojdou" až do závěrečné minuty, kdy sudí nařídil za vražení do Kroutilíka na hranici malého vápna pokutový kop, který proměnil Huška. Kromě bodů však měli hosté ztratit také  nejméně  dva hráče, neboť některé jejich zákroky by se hodili spíše do karate.