logo1.JPG
MUI201~1.JPG
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
Bez jakýchkoliv problémů si mladší i starší žáci poradili  s vrstevníky z Nedakonic. Starší po  3 brankách Kaně a 2 Bardona  vyhráli hladce 5 :0. Mladší oslabenému soupeři  nasázeli dokonce dvojnásobný příděl.

Koryčany - Nedakonice
starší   5 : 0

( Kaňa 3, Bardon 2 )

mladší  10 : 1
( J. Novotný 4, Plichta 3, Hajkr 2, Mikulášek )
Morkovice "B" - Koryčany   1 : 3
( K.Věžník, Hubr, Kroutilík )

Muži dokázali  otočit nepříznivý vývoj utkání na umělé trávě v Morkovicích, kde domácí béčko od 5. minuty vedlo . Po vyrovnávací brance K. Věžníka po čtvrthodině hry jsme přebrali iniciativu na kopačky my a po chvíli  se ujali vedení 2:1, když M.Hubr nevypustil již téměř ztracený míč a po špatné domluvě domácích zadáků s brankářem  pohodlně skóroval.  I ve druhé části  utkání  jsme si udržovali  mírnou herní převahu a domácí nepustili k žádnému ohrožení Kovalovy branky, ale ani nám se nedařilo dotáhnout žádnou z akcí až do konce. V závěru utkání se prosadil  B.Kroutilík, který lišácky vystihl rozehrávku domácího gólmana a nasměroval míč do opuštěné brány.
Ve čtvrteční odpolední předehrávce uspěli naši žáci s dívčími celky 1: FC Slovácko jen napolovic. Body za vítězství vezou pouze starší žáci po jasné výhře  7:0, mladší podlehli těsně 4:5.

1.FC Slovácko (dívky) - FC Koryčany
starší     0 : 7

( Kaňa 3, Hubr 2, Bardon, Nezdařil )
mladší  5 : 4
( Elzner 2, Michalík, L.Novotný )
FC Koryčany - TJ Sušice   6 : 0   ( 2 : 0 )
Lysko 2,  Kroutilík, S.Koval, Mušálek, Hubr

Domácím se vydařil začátek utkání. Ve třetí minutě se v malém vápně prosadil střelecky Kroutilík a bylo jasné, že  hosty bude na navlhlém pažitu čekat ostrá pouťová jízda. Většina utkání se odehrávala na  polovině Sušic, které i díky výbornému výkonu svého brankáře dlouho odolávaly náporu domácích a v první půli už inkasovali jen jednou z kopačky Z.Lyska. S postupem času  nacházeli koryčanští hráči stále častěji skulinky v  unavené obraně Sušic a  po trefách Lyska, Mušálka, Hubra  a Kovala narostlo skóre postupně až na konečných 6:0.
FC Koryčany - FC Strání   2 : 1
Hanák, Gejdoš

Domácí dorostenci ve velmi pohledném utkání s tradičním soupeřem  neproměnili  několik vyložených příležitostí a tak bylo o co bojovat až do závěrečných minut. Zasloužený tříbodový zisk si ale dokázali  uhlídat a trojí  nastřelení brankové konstrukce z  průběhu utkání je nakonec mrzet nemuselo.
FC Koryčany - FA Zlechov
starší žáci   9 : 0

Kaňa 4, Bardon 2, J. Klem, J.Novotný, Nezdařil

mladší žáci  3 : 1
Michalík, Jakub Hajkr, J.Novotný

Utkání starších žáků  bylo zcela v režii domácích mládežníků, kteří si  na polovině soupeře otevřeli "pouťovou střelnici". Zápas mladších žáků byl dlouho vyrovnaný a územní převahu si vytvořili hosté. V závěru první půle se ale domácí ujali vedení které ve druhé části ještě navýšili na 2 :0. Zlechovu se sice  podařilo snížit, ale  klid na kopačky  přinesla domácím rozhodující třetí trefa.
O jediný bod na konto našich mužstev v uplynulém víkendu se zasloužili  maladší žáci, kteří po remíze 2:2 podlehli domácímu Starému Městu na pok. kopy 2:3. Starším žákům se nepodařilo vsítit ani branku a utkání skončilo naší  prohrou 0 :3.

Staré město - Koryčany
starší žáci   3 : 0
mladší žáci  3 : 2 ( PK )

branky - Hajkr, Mikulášek
Prakšice - Koryčany  3 : 1
branka - F.Hanák

Domácí ( jak už je to bohužel v Prakšicích zvykem ) neponechali nic náhodě a s vydatnou podporou tria delegovaných sudí  porazili naše nekompletní mužstvo 3:1. O náš jediný zásah do černého se postaral dorostenec F.Hanák.
Zlín - Louky  :  Koryčany   4 : 1
branka: Gejdoš

Domácí mužstvo bylo herně lepší  a po zásluze si připsalo plný bodový zisk. Bohužel se pod tímto výsledkem podepsala nemalou měrou také špatná morálka některých našich hráčů.
Koryčany - Ořechov   2 : 1  ( 2 : 0 )
branky - Nezdařil, Lysko

Po raketovém vstupu do utkání, když jsme zásluhou Nezdařilovy branky z 1. minuty a zásahu Lyska z minuty 13. vedli již 2:0 se hosté postupně dostávali do hry a ve druhé polovině první části i většinu druhého dějství byli  aktivnější a hlavně přesnější v rozehrávkách než domácí. Přes  veškerou snahu se však Ořechovu podařilo pouze korigovat výsledek na  2:1 a nutno přiznat že domácím po dvou standartkách hostů  pomohla také fotbalová štěstěna.