Sobota -14.2.2015 - 12.00 hod.  Koryčany - Mokrý Háj  0:2

Sobota - 7.3.2015 -  utkání o 3.místo : Koryčany - Lovčice  6 : 3

Sobota - 28.2.2015 - 15.00.hod - Rakousko (v Morkovicích)  2 : 2 ( nedohráno )
Sobota - 14.3.2015 - Svatobořice - Koryčany - dorost   3 : 6
                                                                  - muži    2 :  4  ( Huška /pk/, Gejdoš, Lysko, Brázda )
Neděle - 15.3.2015 -  14,00 hod. - Milotice ( UT Kyjov )

Koryčany - Havřice   6 : 1  ( 2 : 1 )
K.Věžník 2, Samsonek, Bleša , S.Koval, K.Koval

Hosté se dostavili k utkání pouze v devíti. Od počátku vsadili na důraznou obranu vlastní šestnáctky a docela dlouho odolávali narůstajícímu tlaku. Obranný val překonal poprvé z tresného kopu povedenou trefou S. Koval, soupeř ale  záhy z ojedinělého brejku a po smolném odkopu našeho brankáře vyrovnal. Domácí podruhé skórovali  až ve 45.min Samsonkovou hlavou po rohovém kopu. Začátek druhé části nám vyšel podstatně lépe - mezi 50 a 56. min. jsme udeřili dvakrát a díky brankám K.Věžníka a Bleši si vytvořili uklidňující náskok. Hřebíček do  rakve si zatloukli hosté sami, když dohrávali po zbytečném vyloučení jednoho svého hráče utkání v osmi a domácí tento fakt dalšími dvěmi zásahy v poslední desetiminutovce zúročili. Do černého se trefil opět K. Věžník a účet utkání uzavřel K. Koval.
Koryčany - Uh. Ostroh  16 : 1
Kaňa 6, Gejdoš 5, Hanák 2, Elzner, Nezdařil, Boucník

Dorostenci i s pěti žáky v sestavě si poradili s oslabeným mužstvem Uh.Ostrohu, které dorazilo k utkání jen s devíti hráči. I přes jeden inkasovaný gól a úpornou snahu hostů byla jedinou neznámou pouze výše  konečného skóre.

F. Hanák, K. Věžník

Domácí sice vstoupili do utkání dobře a dostali se po faulu na pronikajícího Kroutilíka a následné Hanákově penaltě do vedení, na dlouhé minuty pak ale přenechali vúdčí roli v utkání soupeři. Rychlí, důrazní a technicky zdatní hosté ve dvacáté minutě dokázali srovnat a domácí defenzíva jen s vypětím všech sil  hájila  nerozhodný stav. Krátce po vstupu do druhé části svou převahu hosté vyjádřili i brankově. Koryčanské mužstvo se postupně dokázalo vybičovat k  závěrečnému tlaku a snahu o  srovnání stavu po sérii rohových kopů zuřitkoval přesnou hlavičkou K.Věžník.  V penaltové loterii byli nakonec štastnější domácí, když k tomu výrazně přispěl brankář M. Drozd.
Koryčany - Kněžpole  11 : 1
Hanák 4, M.Hubr 2, Boucník, Tesař 2, Prachař, Gejdoš

Už od úvodu utkání bylo zřejmé, že hlavní neznámou bude výše skóre. A to i přes skutečnost, že hosté  sice krásnou, ale ojedinělou trefou dokázali na naši vedoucí branku reagovat a srovnat stav na 1:1. Poté už ale následovala krasojízda domácích a nebýt svalového zranění M.Hubra v závěru utkání, nemělo by slunečné fotbalové odpoledne v podání našeho dorostu žádnou chybu.
Koryčany - Hluk
starší žáci    0 : 1
mladší žáci  4 : 3
( Plichta 2, Michalík, J.Novotný )

O výsledku starších žáků, kteří byli po většinu utkání aktivnější a herně lepší rozhodla jedna větší chyba v obranné fázi v závěrečných minutách utkání.
Mladší žáci začali utkání  špatně  a museli  obracet nepříznivý stav 0 : 2. To se jim nakonec po zlepšeném výkonu  povedlo a zaslouženě zvítězili .
Muži :  Nedakonice - Koryčany  2 : 3  ( Mušálek, Hubr, Prokeš )

Dorost :  Boršice - Koryčany  1 : 8  ( Gejdoš 3, Hanák 3, Tesař, Kaňa )

St. žáci : Boršice - Koryčany  0 : 11  ( Kaňa 6, Bardon 2, Nezdařil,Budík, Vrtal )