branky: Kaňa 2, Bardon

Muži

Koryčany - Žalkovice  1 : 1  ( 2:4 PK )

branka : Gejdoš
V posledním domácím vystoupení  nestačili naši muži na Žalkovice, kterým podlehli  1 :4. Jediným střelcem domácích byl R.Gejdoš, který korigoval výsledek krásnou střelou z trestného kopu z hranice pokutového území.

Muži
Koryčany - Žalkovice  1 : 4

branka: Gejdoš

Naopak dorostenci po nepovedeném jaru zaváleli a porazili Boršice 3 :2.

Dorost
Koryčany - Boršice 3 : 2

branky Hubr 2, Bardon
Koryčany - Skaštice  0 : 0  ( PK 2 : 4 )

Po víceméně vyrovnané první půli  dokázali naši muži ustát  velký tlak  soupeře ve druhém dějství  a dovedli utkání až do  penaltového rozstřelu.
V něm si lépe vedli hosté a získali  tak druhý bonusový bod, který jim  však za předvedený výkon právem náleží.
V úterní dohrávce 14. kola nestačili  naši muži na soupeře z Bojkovic. Jedinou branku Koryčan zařídil z pokutového kopu Posolda.

Koryčany - Bojkovice  1 : 2   ( 0 : 1 )

Muži

Buchlovice - Koryčany  0 : 4   ( 4 : 0 )

branky:  Gejdoš 2, Lysko, Posolda

Podobně jako v  minulém venkovním utkání se  našim mužům podařilo zaskočit domácí  družstvo  hned v úvodní polovině hry a vytvořit si  bezpečný náskok. Ve druhé části  se domácím sice podařilo nápor Koryčan utlumit,  po žádné z několika slibných šancí na obou stranách se ale
 síť za zády brankářů už nerozvlnila a tak  tři body putují po zásluze  z Buchlovic přes kopečky do Koryčan

branka : Bělohoubek

Téměř celý první poločas byli í hráči  Koryčan aktivnější a pokoušeli se zdolat soupeřovu branku ze všech možných pozic - leč bezúspěšně. Hosté dokázali  po rozehrávce druhé půle zaskočit  celou domácí jedenáctku  a ujeli se vedení. Když už se zdálo, že utkání je  pro Koryčany ztracené, dostala se na hranici šestnáctky k míči nová jarní posila Jaroslav Bělobrádek a umístěnou střelou k tyči  srovnal stav. V penaltovém rozstřelu měli více štěstí domácí.
Koryčany - Újezdec  1 : 2  ( 1 : 0 )
branka : Kaňa

Dlouho to vypadalo, že naši dorostenci zlomí jarní tápání a připíší si první  bodový zisk, když už od úvodu utkání vedli a měli ještě několik dalších tutovek. Závěr  ale patřil hostům, kteří během posledních 15 minut dokázali vývoj utkání otočit .
V úvodním jarním vystoupení  naši muži deklasovali  Jaroslavice  na jejich půdě  6 :0. O výsledku bylo v podstatě rozhodnuto již během první půle,
když se do statistik  zapsali dvakrát Gejdoš a S. Koval. Ve druhé části svůj střelecký koncert završil Gejdoš dalšími dvěmi brankami.

Jaroslavice - Koryčany  0 : 6 ( 0:4 )