Koryčany - Napajedla  0 : 5

Muži
Koryčany - Nedachlebice 3 : 2

branky Gejdoš 2, Hanák

Domácí měli po celou úvodní polovinu mírnou převahu a několikrát ohrozili soupeřovu branku, jednu z akcí po střele Filipského zastavila až tyč. Branku vstřelil  po krásné akci až ve 45. minutě Hanák. Během první čtvrthodiny druhého dějství se po trefách Gejdoše rozrostl náš náskok na tři branky a o výsledku se zdálo být rozhodnuto. Po chybě pomezního sudího, který mylně signalizoval ofsajd přestala naše obrana hrát a hosté dosáhli bohužel pro nás regulérního gólu. Od té doby Nedachlebice převzaly iniciativu, podařilo se jim snížit na rozdíl jediné branky a ze závěru utkání tak bylo nečekané drama.

branka : Posolda

O výsledku utkání rozhodla parádní trefa Posoldy ze třicáté minuty. Hostům se, i přesto, že byli po většinu utkání lepším mužstvem, vyrovnat nepodařilo a tak si naši muži po čtvrté v řadě připisují plný bodový zisk.

branky - Posolda, Hanák, Kaňa

Muži navázali na dvě předchozí výhry z Nivnicí a  Nedachlebicemi a do třetice si připsali plný tříbodový zisk. Domácí Ořechov sice stačil po úvodní trefě Posoldy srovnat  na 1 :1   z pokutového kopu, naši borci ale z množství nadějných příležitostí dokázali dvě dotáhnout až za záda soupeřova brankáře a po zásluze zvítězili.

starší A    Koryčany- Zborovice  20 : 4
starší B    Koryčany- Bezměrov  - odloženo na 24.4. 17,30 hod.
mladší      Zborovice - Koryčany  10 : 15

Koryčany : Bojkovice 1 : 3
branka : Gejdoš (PK)

Přestože herně byli naši hráči soupeři po většinu hrací doby vyrovnaným soupeřem, opět se potýkali s chabou koncovkou a selhali  ve vytvořených  brankových příležitostech.

V úvodním jarním kole dorostenci v sobotu 23.3. deklasovali  na hřišti  s umělým povrchem v Chropyni  mužstvo Bezměrova vysoko 13 :2.
Hned deseti brankami k tomu přispěl kanonýr Dominik Kaňa, dvakrát se trefil Adam Michalík a jednou Matyáš Nezdařil.
dorost : Bezměrov - Koryčany  2 : 13

Naopak muži o den později v Žalkovicích neskórovali ani jednou a po nevýrazném výkonu  odjeli  se čtyřbrankovým nášupem.
muži :  Žalkovice - Koryčany  4 :0