logo1.JPG
MUI201~1.JPG
08092012107.jpg
STCI20~1.JPG
PICT0031.JPG
021.jpg
7142-3Koryna_Tatran_nahled.jpg

muži: J.Otrokovice- FC KORYNA 2 : 0

poločas 1:0

sestava: Vrba, J.Věžník, Marek, M.Věžník, Foltýn ( 16. Vybíral), Jančík, Petroš, Posolda, Mušálek, S.Koval, Lupínek ( 80. K.Koval )

Sestřih nejdůležitějších okamžiků opět připravili Kovalovi a můžete ho shlédnout na adrese http://www.youtube.com/watch?v=V9HTabUKkNE

Na půdu Jiskry Otrokovice -  v jarní části dosud neporaženého celku - odjíždělo naše mužstvo ve velmi obměněné sestavě. K dlouhodobě distancovaným Kvitovi a Samsonkovi ( znovu děkujeme, pane rozhodčí Ondo !!!), přibyli ze zdravotních důvodů Hanák, Lysko a Hála, navíc pro obnovené potíže s třísly musel být po 15 minutách střídán Foltýn. Domácí ..

 ... nastoupili ve velkém stylu a v úvodních minutách vyvinuli drtivý  tlak, jemuž jsme odolali i díky velké míře štěstí a několika výborným zákrokům M.Vrby.   V době, kdy jsme se začali osmělovat  i my a dostali se  několikrát na dostřel k domácí svatyni, dokázal soupeř využít zaváhání v naší rozehrávce ke vstřelení úvodní branky. I druhé dějství se odehrávalo v režii Otrokovic, jimž navíc  klid na kopačky přinesl  i pojišťovací gól v   53. minutě.  Až v závěru utkání  jsme se dočkali   několika pohledných kombinací také  z naší strany  a  dokonce jsme byli  blízko i ke zkorigování stavu.

 

 

 

18.04.2010 21:52:12
fckoryčany
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>
<p>&nbsp;</p>

 


 


 


 


 

Name
Email
Comment
Or visit this link or this one