PICT0031.JPG

muži: FC KORYNA - Bojkovice 5:2

branky : Mušálek 2, S.Koval, Lysko,Posolda

Sestava: K.Koval, J.Věžník. M.Věžník, Marek, Mušálek, Jančík, Posolda, Petroš, S.Koval, Lupínek, Lysko - Vybíral, Nezdařil, Foltýn, Brázda.

I přes  přetrvávající problémy s marodkou  znovu dokázali naši muži na domácím hřišti zahrát  fanouškům na "správnů notu" a už po půlhodině vedli  3:0. Houževnatý soupeř  dokázal využít našeho uspokojení a  snížil ještě v první půli na 3:1.

Po deseti minutách druhé půle jsme sice zvýšili náskok na 4:1, radost z něho ale  překazilo zbytečné vyloučení  M.Věžníka. Bojkovice využili přesilovku  ke zvýšení tlaku, podařilo se jim znovu upravit stav  na rozdíl dvou branek a i díky našim několika neproměněným brejkům  stále cítili šanci alespoň na plichtu. I tu jim ale nakonec  svou druhou brankou v utkání definitivně vzal J.Mušálek.