6.kolo ZT ve Starém Městě

6.kolo ZT ve Starém Městě - obrázek

FC KORYNA -  Zlechov  3 : 1

poločas 1:1,  branky S.Koval, Posolda, Lysko

Úvodní půlhodina utkání patřila soupeři , který důrazným napadáním nedával našim čas pro založení  kloudnější akce a naopak se sám do  rychlých protiútoků vydával . Jen díky velmi dobré a taktické hře naší defenzivy nedokázal  nebezpečněji zakončovat.

Skóre utkání otevřel Zlechov po třiceti minutách z dobře kopnutého trestňáku asi z dvaceti metrů, naštěstí   během několika minut dokázali naši  zareagovat . R.Marek  přesným pasem  za obránce  našel S.Kovala. Ten obešel i brankáře a uklidil míč do prázdné brány.  Do druhého poločasu naopak vstoupili lépe naši a už po  šesti minutách se ujali vedení. Lysko se protlačil do pokutového území mezi tři obránce a byl faulován. Posolda při ekzekuci penalty nezaváhal. Koryčany ovládly dění na hřišti, konečně se dokázali prosazovat po stranách. Po několika neproměněných " tutovkách" Lyska, Jančíka, Kovala, Posoldy a Mušálka  se přece jen podařilo Lyskovi smůlu  v koncovce prolomit a zvýšit náskok na 3:1. V poslední čtvrthodince hráči Zlechova ožili, dostali se několikrát do zakončení a své kvality musel prokázat  i brankář Vrba.